Bordeaux – Évian TG 2:1 (kon.)
Girondins Bordeaux
2:1 (1:0)
Évian Thonon Gaillard
Pátek 19.09.2014, 20:30 • Stade Jacques Chaban-Delmas, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešní předehrávky 6. kola Ligue 1 vše, já Vám přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:40:05)

Statistiky

Držení míče: 55 % : 45 %
    Střely celkem: 7:10
    Střely na branku: 3:2
    Rohy: 4:7
    Fauly: 12:17

Utkání je u konce, domácí nakonec uhájili svůj náskok a po výhře 2:1 si připsali další tři body do tabulky. Na 2:0 zvýšil v 56. minutě Khazri a vše vypadalo pohodové a bez problémů. Jenže hosté se nevzdali, bojovali a odměnou jim bylo snížení v 86. minuté z kopačky Tejedy. Závěrečný nápor však vyrovnání nepřinesl a Évian je tak i nadále na posledním místě se ziskem pouhého jediného bodu.

90+5

90+5
    Diabaté se opět projevil jako dobrý obránce a centr dokázal odhlavičkovat.

90+4
    Ještě jeden přímák pro hosty, tohle bude poslední šance. Do vápna přiběhl i gólman Hansen.

90+3
    Barbosův centr prolétl nad brankou Bordeaux a skončil v zámezí.

90+2
    Centr od rohového praporku zachytil Carrasso a opět tak ušetřil něco málo času.

90+2
    Po menších zmatcích a odrazech střílel Mongongu, jeho rána byla zblokována. Uklidnění svým odkopem na roh zajistil Diabaté.

90+2
    Přímý kop pro Évian, takřka všichni jsou ve vápně Bordeaux.

90
    Budou se nastavovat tři minuty.
    Zranění Kaabouniho

90
    Domácí Kaabouni schytal ve výskoku nepěknou stoličku od Sorlina a z výšky tvrdě dopadl na trávník. Po krátkém ošetření se ale zajisté vrátí do hry.

89
    Snaha hostů o rychlé převzetí míče končí nedovoleným zákrokem Abdallaha.

88
    Podle očekávání byl zahrán nakrátko, nyní se hodí každá ušetřená vteřina.

88
    Domácí tým bude moci zareagovat rohovým kopem.
    Yeltsin TEJEDA - 2:1

86
    Évian právě vstřelilo branku!
    Je sníženo a možná nás ještě čeká drama. Na přízemní přihrávku si totiž naběhl YELTSIN TEJEDA a i s pomocí jemné Marianovy teče poslal míč přesně k tyči Carrassovy branky!