SC Freiburg
2:2 (1:1)
Hertha BSC
Pátek 19.09.2014, 20:30 • Mage Solar Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga

Je dobojováno! Druhá půle přinesla opět dvě branky. Nejprve poslal domácí do vedení Felix Klaus, leč v šesté minutě nastavení proměnil svůj druhý přímý kop Ronny. Oba celky si tak poměrně spravedlivě rozdělí bod za remízu 2:2. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 11:3 (22:31:49)

90+8
    Obrovská radost hostí z vyrovnávací branky.

90+8
    V osmé minutě nastavení ještě volný kop pro Freiburg, který zakončil hlavou Krmaš. Branku ale netrefil.
    RONNY - 2:2

90+6
    Hertha právě vstřelila branku!
    Tak to je neskutečné! Z poslední příležitosti hosté skórují. RONNY si postavil balon a tvrdou ranou s pomocí odrazu od zdi propálil vše, co mu stálo v cestě.
    Dobrá šance Ronnyho.

90+4
    Ronny ještě v posledních vteřinách zahrozil tvrdou ranou, kterou musel Bürki obratným zásahem zlikvidovat.

90+4
    Volný kop Schmida poté zamířil vysoko nad. O vítězi je pravděpodobně rozhodnuto.
    Červená karta Schulze.

90+3
    Frantz uháněl zcela sám na branku Herthy, načež zasáhl ostrým skluzem Nico Schulz (HER). Za svůj počin dostává červenou kartu!

90+3
    Lodivod hosté burcuje své svěřence k závěrečnému náporu, ovšem to se zřejmě míjí účinkem.

90+1
    Ronny zasáhl velmi nepříjemně Schustera. Ten se nakonec zvedá a bude pokračovat ve hře. O rozehrávku se postará Bürki.

90
    K základní hrací době duelu se budou nastavovat rovné čtyři minuty. Co přinesou?

89
    Domácí využívají i poslední možnost střídání. Na závěrečné minuty duelu přichází místo Vladimíra Daridy do hry Höfler.

87
    Hertha kombinuje v bezpečené vzdálenosti od branky Freiburgu, takto se jí vyrovnat určitě nepodaří.

86
    Beerens byl v okolí středového kruhu zastaven nedovoleně, rozehrávat bude Hertha. Do konce utkání již příliš času nezbývá.

84
    Guédé se snažil o rychlý úprk, ovšem obrana Herthy se nenechala obalamutit a soupeře zastavila. U balonu tak jsou hosté.