Guimarães – FC Ferreira 1:1 (kon.)
Vitória SC Guimarães
1:1 (0:1)
FC Paços Ferreira
Pátek 19.09.2014, 21:30 • Estádio Dom Afonso Henriques ,Guimarães • Portugalská Primeira Liga

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (23:24:24)

Je dobojováno. Hosté se ujali vedení již ve 3. minutě první půle. I ve druhé půli byli aktivnější, ale zabrzdil je zbytečným vyloučením po druhé žluté Hélder Lopes. Domácí přesilovku využili po deseti minutách, když Alvez vyrovnal. Pak měli domácí ještě jednu gólovku, ale nevyužili ji a tak si oba týmy dnes body dělí.

90+6

90+5
    Vypadá to, že ne, hosté dostali míč do zámezí. Po té co jej Vitória rozehrála, tak na pravé straně míč neodhadl Hernâni.

90+4
    Tak ještě jeden roh domácích, bude mít úspěch?

90+3
    Ten si ve vzduchu našel Defendi. Alvez do hlavičky přišel pozdě. Hlavní sudí nechává ve hře pokračovat.

90+3
    André vybojoval na levé straně další roh.

90+2
    Střídání v týmu Vitória SC Guimarães: ze hřiště odchází Cicero, přichází Flávio Boaventura.

90+2
    Hernâni v přemíře snahy uklouzl a míč se dostal do zámezí.

90+1
    Bylo nastaveno celých 5 minut.

90
    Na druhé straně se ke střele dostal André André, ale jeho slabá střela nedokázal usměrnit míč přesněji.

90
    Střela po zemi Douglase Jesuse protáhla, ale domácí brankář byl u své levé tyče včas.

89
    Hosté se snaží držet míč co nejvíce na svých kopačkách, přesně to jim vyhovuje.

88
    Čas ubíhá neúprosně, ale i přesto je to pro hosty ještě daleko. 2 minuty základní hrací doby plus nastavení.

87
    Přímý kop z 31 metrů našel ve vápně domácího hráče, který ze vzduchu ztlumil míč k zemi.

86
    Sergio Oliveira se snažil ušetřit čas, což se povedlo, neboť jej domácí na levé straně zastavili faulem.

86
    Rohový kop pro domácí, jenže ti jej rozehráli prachbídně a bude se tedy kopat pouze od branky Rafaela Defendiho.