Olomouc – Třinec 0:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Kladno 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 1:2 (kon.)
Chomutov – Pardubice 1:2 (kon.) | Zlín – Vítkovice 3:2 (po pr.) | Liberec – HC Plzeň 7:2 (kon.)
HC Litvínov – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Jihlava – Slavia 1:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:4 (1:2, 0:2, 0:0)
HC Slavia Praha
Sobota 20.09.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

Jihlava po nepříliš povedeném výkonu, což je ještě kulantní vyjádření, prohrává se Slavií Praha, která tak v jedenáctém kole extraligy juniorů bere první tři body do tabulky. (20:07:59)

60:00

60:00
    V závěru zápasu ještě Filip Dundáček a Filip Nováček neudrželi nervy na uzdě. První jmenovaný dostává dvě minuty za sekání, druhý za napadení.

Na vyloučení: 8-9.

58:49
    Přihrávka Leštiny na Jíchu byla příliš prudká a střelec jediného domácího gólu jí neměl šanci zpracovat. Zakázané uvolnění.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty nejen třetí třetiny, ale dovolím si říci, že i celého zápasu.

58:00
    Celá akce ale končí nepřesnou přihrávkou ve středním pásmu, kde Jihlava ztrácí kotouč.

57:33
    Tomáš Kochánek dojíždí vyhozený puk Slavie a zakládá nový útok svého týmu.

56:14
    Slavia Praha v plném počtu, její pokus o protiútok končí zakázaným uvolněním.

55:04
    Padesát vteřin z přesilové hry je pryč a Jihlava se ještě pořádně nedostala k ohrožení Nováka.

54:39
    Hosté se ihned po buly osvobozují a posílají kotouč za branku Svobody.

54:14
    Čeněk Novák likviduje i nebezpečnou situaci před svojí brankou, po které se hned trojice jihlavských hráčů pokoušela o dorážku. Puk za zády hostujícího gólmana neskončil i díky tomu, že David Vala (SLA) fauloval. Jde si odpočinout na dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 6-9.

53:28
    Hosté hrají ve velké pohodě a ví, že o tře body už je může připravit pouze vlastní neschopnost.

52:30
    Hosté se sice s pukem dostali za branku Škarka, ale Ječný si vzal moc velké sousto a o kotouč proti dvěma protihráčům přišel.

51:15
    Slavia Praha hraje v plném počtu.

50:10
    Lukáš Jícha se po levé straně dostal znovu před branku Nováka a vystřelil. Kotouč následně vypadl hostujícímu gólmanovi z výstroje, ale dopadl před brankovou čáru, kde jej hosté sebrali.

49:40
    Dukla krátce po buly přichází o útočné pásmo.

49:15
    Přesilová hra pro Duklu, která je snad poslední možností, jak by se ještě domácí mohli vrátit do zápasu. Marek Novák (SLA) je vyloučen za držení protihráče.

Na vyloučení: 6-8.

48:14
    Dukla je v plném počtu.

47:56
    Jihlava je ve čtyřech. Tomáš Střecha mohl upalovat na Nováka, ale jeho samostatný únik končí kvůli ofsajdu.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 20. Jícha (Anděl, Střecha) – 7. Vala (Drahorád, Hlinka), 19. Saňa (Novák, Török), 27. Navrátil (Andres), 30. Török (Novák, Andres)

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Škarek) – Hohl, Dundáček, Kochánek, Leština, Port, Půža – Jícha, Anděl, Střecha – Beran, Marcilis, Dufek – Dvořák, Dupljaku, Nováček – Balaštík.
    HC Slavia Praha: Č. Novák (Frodl) – M. Novák, Saňa, Vala, Drahorád, Havelka, Kottek, Straka, Junek – Navrátil, Andres, Török – Hlinka, Furch, Tejral – Kasala, Ječný, Josefus – Červený, Vyskočil, Nestrašil

Rozhodčí: Čech – Polák, Rampír