Klášterec nO – Kolín 4:7 (kon.) | Řisuty – Děčín 6:2 (kon.) | Přerov – SK Karviná 4:1 (kon.)
Poruba 2011 – Vsetín 2:3 (kon.) | SHK Hodonín – Val. Meziříčí 4:1 (kon.) | Břeclav – Frýdek-M. 5:3 (kon.)
Bílina – Sokolov 2:3 (1:2 po s.n.) | Pelhřimov – Kobra 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 2:3 (po pr.)
Žďár n/S – Mor. Budějovice 5:2 (kon.) | Tábor – Klatovy 4:3 (po pr.) | Nový Jičín – Technika Brno 5:4 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:3 (1:2, 0:0, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 20.09.2014, 17:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

To je pro tuto chvíli z porubského stadionu vše. S konstatováním, že Vsetín porazil Porubu 3:2, se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek večera a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (19:43:48)

Duel Poruby se Vsetínem byl vskutku bohatý na zajímavé události. Zápas, v němž rozhodčí Kubičík rozdal 23 menších trestů, musel být dvakrát přerušován kvůli rozbitému sklu a trval tak 160 minut. Z cenné výhry 3:2 se nakonec radují Valaši, kteří rozhodli v přesilovkách. Zatímco Poruba na první body stále čeká, Vsetín jich má na kontě už šest.

60:00

59:50
    Závěr je velice nervózní, máme tady ještě další dvě vyloučení. Na domácí straně dostává Jakub Peslar 2 minuty za napadení, na hostující usedá na lavici hanby Martin Ambruz, který vidí 2 minuty za sekání.

59:32
    Trenér Viktor Hlobil si vyžádal oddechový čas.

59:32
    Šance domácích na vyrovnání jsou už velice nízké. Rozhodčí Kubičík viděl před brankou faul Jakuba Hulvy, který inkasuje 2 minuty za sekání. Přesilovka pro VHK.

59:15
    Trenér Martin Smeták si vyžádal oddechový čas, vhazovat se ale bude ve středním pásmu.

59:15
    Domácí hokejisty zastavuje vlastní nepřesnost, píská se ofsajd.

58:12
    Oba týmy hrají v plném počtu, Poruba má na případné vyrovnání poslední necelé dvě minuty. Co nám přinesou?

57:44
    Slavík to už zkouší ze všech možných pozic, Hromada chytá.

56:54
    Domácí dál okupují útočné pásmo, vyložená šance však ne a ne přijít.

56:12
    Viděli jsme menší potyčku před Hromadovou brankou. Na trestnou lavici usedají Marek Sedlář a Michal Nedbálek, oba inkasuje menší trest za hrubost. Pokračuje se 4 na 4.

55:58
    RT TORAX hraje v plném počtu a hned se vrhá do útoku.

55:17
    Vsetínští se stále pohybují ve vlastním obranném pásmu, napadání porubských hráčů jim dělá problémy.

54:45
    Už potřetí v utkání se vsetínským hokejistům "povedlo" vyhodit při vlastní přesilovce puk na zakázané uvolnění.

53:58
    Agilní David Hrazdira byl v rodící se příležitosti faulován. Vsetín se dožaduje trestného střílení, ale hlavní arbitr Kubičík uděluje Marku Slavíkovi pouze 2 minuty za hákování. Přesilovka pro Vsetín.

53:01
    RT TORAX je aktivnější, Valaši pouze vyhazují puk přesně tak, aby to nebylo zakázané uvolnění.

52:20
    Na opačné straně si připisuje další dva zákroky Petr Hromada, jenž zatím působí velice jistě.
    Branky a nahrávky: 11. Krayzel (Peslar), 47. Krayzel (Peslar, Červenka) – 20. Hurtík (Nedbálek), 20. Tichý (Kolařík), 50. Vítek (Podešva)

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Tihlář) – Vajda, Puškár, Šindelář, Slavík, Javín, Peslar, Prokop, Ovšák – Červenka, Buček, Chaloupka, Hulva, Zachar, Seidler, Vrána, Krayzel, Pavlačka, R. Vaněk, Kilnar, Sedlář.
    VHK ROBE Vsetín: Hromada (Stojar) – Hurtík, Nedbálek, Haloda, Tichý, Báchor, Hryciow, Štědrý – Zúbek, D. Vaněk, Ambruz, Kolařík, Hrazdira, Mikšovský, Kubo, Podešva, Vítek, Kývala, Uchin, Štrbík.

Rozhodčí: Kubičík – Moravec, Rožánek.