Znojmo – Pardubice 1:1 (kon.) | Most – Kolín 1:1 (kon.)
1. SC Znojmo FK
1:1 (1:1)
FK Pardubice
Neděle 21.09.2014, 15:00 • Městský stadion - Hostan arena, Znojmo • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Vše podstatné, co se týká branek, se událo v první půli. Na rychlé znojemské vedení dokázaly Pardubice odpovědět v 11. minutě a předtím ještě neproměnili pokutový kop. Ve druhé půli bylo co do šancí lepší Znojmo, Lacko dokonce nastřelil břevno. Nakonec tedy remíza a Pardubice zůstávají s Táborskem nadále neporaženými týmy FNL. (18:51:41)

90

89
    Hodně ostře šel teď Nečas do Buchty, obešlo se to jen s domluvou.

87
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Pázler, přichází Hrazdílek.

86
    Centr z pravé strany našel Kovačiće, který měl obrovskou šanci, pálil ale pouze doprostřed brány.

85
    Znojmo má v závěrečných minutách nápor, Pardubice se však úspěšně brání.

83
    Ou, Záviška už běžel takřka sám na brankáře Dolečka, ale v tom nejnevhodnějším momentu mu míč uskočil.

82
    ...Hudec měl na hlavě vedoucí gól, ale míč ve vzduchu špatně trefil a zbytek už vyřešil brankář Frydrych.

81
    Po zblokované Kovačićově střele rohový kop...

79
    Po dobré kombinaci se do dobré střelecké pozice dostal Kakrda, pálil však nad.

78
    Teď jsou pro změnu aktivnější hosté, kteří nepouštějí domácí ze své poloviny.

76
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Fousek, přichází Záviška.

76
    ...Znojmo centr odvrátilo, ale Pardubice se málem dostaly do šance.

75
    Standardka pro Pardubice...

74
    ...Rohu se sice Pardubice ubránily, po chvíli se však k míči dostal Lacko a z voleje napálil ze střední vzdálenosti břevno!

72
    Stáňa hru Znojma oživil, na pravé straně je hodně aktivní. Teď prošel přes dva hráče a získal roh...

71
    Pázler se ve vápně dostal k odraženému míči. Ale už byl v nevýhodné pozici a nestačil zakončit.

70
    Nečas se snažil přejít přes Hudce a ocitl se na zemi. Rozhodčí usoudil, že to bylo přihrané a hra pokračuje.