Barys – Novokuzněck 1:0 (po pr.) | Dynamo Moskva – Čeljabinsk 4:1 (kon.) | Záhřeb – Toljatti 5:1 (kon.)
Barys Nur-Sultan
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Metallurg Novokuzněck
Neděle 21.09.2014, 13:00 • Sport Complex • KHL

Já se s vámi tímto loučím a zase někdy u KHL na počtenou. (15:29:59)

V dnešním duelu mezi Astanou a Novokuzněckem jsme se tedy gólu dočkali až v prodloužení, kdy minutu a 10 sekund před koncem tečoval přízemní střelu Blochina Bochenski a rozveselil tím domácí příznivce. Šance přitom byly u obou týmu, největší šanci zápasu měl ve druhé třetině Starčenko, když se protáhl skrz tři obránce a střelou mezi nohama chtěl překonat Sorokina, ten byl ale připraven. Zápas ve Sport Complexu sledovalo 3822 diváků.

BOCHENSKI - 1:0

63:50
    Astana právě vstřelila branku!
    Tak jsme se konečně dočkali! Střelu Blochina od modré tečoval BRANDON BOCHENSKI a ukončuje tím dnešní zápas. Asistence: Jevgenij Blochin, Mike Lundin

63:13
    Astana se drží v pásmu soupeře, na bránu se ji ale vystřelit moc nedaří.

62:37

62:29
    Savčenkova tvrdá rána končí na hrudi Sorokina.

61:26
    James O'Brien ujel sám na Laca! jeho bekhendovou kličku ale Laco vychytal.

60:50
    Střela příklepem z hole Dawese jde mimo klec Novokuzněcku.

60:37
    Za podražení si půjde sednout Nikita Kamalov, jenž fauloval ujíždějícího Starčenka.

60:08
    Buly pro Novokuzněck, ti se snaží založit útok.

60:01

Ani ve třetí třetině jsme gól neviděli. Následuje tedy prodloužení popřípadě samostatné nájezdy. Nejblíže k otevření skóre měl Bochenski, jeho tvrdou ránu ale s porcí štěstí Sorokin likviduje. Na střely po třech třetinách je to 27:25 ve prospěch hostí. I po třech třetinách převládá stav 0:0.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?