Warriors Brno – Třinec 1:3 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:5 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 8:0 (kon.)
Hr. Králové – Kolín 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Písek 7:3 (kon.) | Pardubice – Žďár n/S 5:2 (kon.)
Kladno – Chomutov 1:2 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
SC Marimex Kolín
Neděle 21.09.2014, 12:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Poslední třetina nabídla nepříliš zajímavou podívanou. Hradec se držel většinu času v herní převaze, kterou využil k potvrzení výsledku. Kolín ohrozil branku Lvů jen zkraje třetiny. Vítěznou tečku pod dnešním zápasem udělal Filip Jirásek, který byl u všech gólů domácích. To je pro tuto chvíli ode mě vše a budu se těšit u některého z dalších onlajnů. Příjemný zbytek víkendu z Hradce Králové. (14:10:25)

60:00

59:20
    Dohrává se poslední minuta zápasu.

57:42
    Hradec právě vstřelil branku!
    Zdá se být definitivně rozhodnuto. Po vhazování v obranném pásmu Kolína se ke střele dostal aktivní Jirásek, jeho střelu stačil Březina vykrýt, ovšem na dorážku KRYŠTOFA PAŽOURKA už byl krátký. Tohle byla definitivní pojistka pro hradecké.

57:35
    Pěkný výjezd Jiráska skrz střední pásmo končí v Březinova lapačce.

56:47
    Hra je opět rozkouskovaná. Kolín se nemůže dostat do tlaku. Tahle hra vyhovuje jednoznačně domácím.

55:32
    Kolín zakládá protiútok až za svoji brankou. Čas se nemilosrdně krátí.

54:00
    Hradec působí v závěrečných minutách aktivněji. To jsme tu už ovšem v první třetině viděli... a jak to poté dopadlo!?

53:06
    Obě mužstva by se teď nejraději nastěhovala před soupeřovu branku. To se ovšem ani jednomu nedaří.

51:10
    Hradecký Kouba teď nepřesně zastavil kotouč za brankou, ten mu přeskočil přes hokejku a málem z toho plynula nebezpečná situace před jeho brankou. Hokejové štěstí pro Hradec.

50:35
    Necelých deset minut do konce utkání. Nadechnou se středočeši k závěrečnému náporu?

49:44
    Vhazování před brankou Kozlů.

49:02
    Herní aktivitu teď převzal Hradec. Kolín se k útoku dostává jen svátečně.

48:08

47:24
    A málem nebezpečná situace před středočeskou brankou. Ujel Hašek s Maršíkem, ovšem nepřesná koncovka znemožnila efektivnější využití akce.

46:55
    Hradec se zatím srdnatě brání a nepouští hosty do koncovky.

45:44
    Příležitost pro Kozly! Na trestné lavici již sedí Mikuláš Pohl za napadení.

45:15
    Hradec si možnost vyrovnání uvědomil a začal hrát i on aktivněji. K výraznější příležitosti se ovšem nedostal. Zatím jen krouží v obranném pásmu Kolína.

44:29
    Nepřesné nahození Kozlů končí za všemi čárami. Bude se vhazovat v jejich obranném pásmu.

Přemysl Ježek

Branky a nahrávky: 29. Jirásek (Hašek), 33. Jirásek (Pažourek), 58. Pažourek (Jirásek) – 11. Pokorný

Královští lvi Hradec Králové: Kouba (Vomáčka) – Muška, Gaspar, Voňka, Jonáš, Lelek, Pohl, Martinec – Šalda, Hašek, Štohanzl (C) – Jirásek, Havelec, Pažourek – Maršík, Síla, Matouš – Jakubec, Sajdl, Hladík.
    SC Marimex Kolín: Březina (Mesjar) – Gauer, Zdeněk (C), Beneš, Jančařík, Duben, Dotter – Pokorný, Martínek, Mašín – Kellner, Tomášek, Kronus – Růta, Bedrník, Zheliznyak.

Rozhodčí: Petr J. – Kittner, Votroubek