Warriors Brno – Třinec 1:3 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:5 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 8:0 (kon.)
Hr. Králové – Kolín 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Písek 7:3 (kon.) | Pardubice – Žďár n/S 5:2 (kon.)
Kladno – Chomutov 1:2 (kon.)
HC Plzeň 1929
7:3 (4:2, 1:1, 2:0)
IHC Králové Písek
Neděle 21.09.2014, 13:00 • ČEZ Arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Z Plzně je to vše, domácí v divokém utkání porazili Písek a připsali si tři body do tabulky. Přeji hezký zbytek víkendu. (15:09:38)

56:15
    Oba týmy teď hrají velice tvrdě, vhazuje se v útočném pásmu Plzně.

55:40
    Hosté ve čtyřech.

55:23
    Nakonec bude Plzeň hrát přesilovku 4 na 3, dvě minuty inkasuje Tomáš Schwamberger (PIS) za hrubost.

54:57
    Bude se hrát ve stejném počtu na obou stranách, dvě minuty dostává Matěj Hajžman (PLZ) za podražení.

54:14
    Šanci Martina Červenky pokryl Kolář.

53:40
    Navíc dvě minuty inkasuje Patrik Šebesta (PIS) za faul kolenem.

53:32
    Domácí si již v pohodě kráčí pro výhru.

52:47
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Branku domácích vstřelil ONDŘEJ VÁŇA, který využil skrumáže před brankou hostů. Plzeň vede opět o čtyři branky. Asistence: Josef Roubal, Martin Červenka.

52:26
    V šanci se ocitl Roubal, ale jeho střelu zblokoval Srb.

51:22
    Hosté se snaží s výsledkem něco udělat, ale dochází jim síly.

50:53
    Střela Poura byla sražena a skončila v ochranné síti.

50:31
    Indiáni se do útočení moc netlačí, hosté vyhazují a navíc jsou kompletní.

49:55
    Domácím se nedaří, bylo jim odpískáno postavení mimo hru.

48:31
    Další faul na straně Písku, dvě minuty dostává Luboš Kukla (PIS) za podražení.

Jan Picka

Branky a nahrávky: 5. Hajžman (Pour), 6. Kovařík (Roubal, Pour), 6. Roubal (Straka), 7. Benetka (Roubal, Straka), 39. Hajžman, 45. Roubal (Váňa), 53. Váňa (Roubal, Červenka) – 15. Matiášek (Schwamberger, Hora), 20. Šebesta (Řehoř), 25. Kolda (Řehoř)

HC Plzeň 1929: Pejsar (R. Červenka) – Kvasnička, Staněk, Kaňák, Houdek, Čada, Lokajíček, Šilhán – M. Červenka, Roubal, Váňa, Kovařík, Eret, Pour, Straka, Hajžman, Benetka, Šiška, Krýner
    IHC Králové Písek: Kolář (Kříž) – Kopenec, Kukla, Lang, Srb, Hora, Had, Škola, Řehoř – Schwamberger, Pála, Kolda, Pejša, Novák, Přibyl, Šebesta, Matiášek

Rozhodčí: Sýkora – Šimán, Hucl