Litoměřice – Ústí n/L 0:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Třebíč 0:4 (kon.)
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Neděle 21.09.2014, 14:00 • ZS Kotlina • Liga juniorů

Pro dnešek je to ode mne z Kotliny vše, těším se s vámi u dalšího onlajnu někdy napočtenou. (16:11:05)

Ve třetí třetině, která byla charakteristická častými vyloučeními, měli mírně navrch domácí, ale další gól přidala Horácká Slavia a utkání končí za stavu 0:4.

60:00

59:45
    Poslední zákrok Martina Zeleného betonem.

59:23
    Po zákroku Davida Svobody se bude vhazovat po jeho levici.

59:01
    Matias Mäki se proháčkoval do útočného pásma, tam ale o kotouč přišel.

58:08
    Jan Abrahám se snažil přihrát o mantinel, jeho úmysl však nevyšel.

57:05

56:50
    Teď se na Martina Zeleného tlačil zblízka David Horký, domácí gólman ale zůstal pevný a situaci vyřešil.

56:20
    Martin Zelený předvedl další zákrok po střele Horácké Slavie.

55:41
    Michal Semrád se v oslabení snažil poslat do úniku Patrika Málka, přihrávku však pokryla obrana hostů.

55:05
    Přesilová hra pro Třebíč. Tomáš Ludvík (HBR) si jde odpočinout na 2 minuty na trestnou lavici za hrubost.

54:20
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Teď už se mu to povedlo, MARTIN MAŠEK ze stejného místa, na kterém byl před chvílí, zametl zblízka kotouč kolem levé tyče do brány! Asistence: Lukáš Hort.

54:09
    Martin Mašek se natahoval po přihrávce před bránou, ale nedosáhl na ní.

53:48

53:24
    Jiří Drobný zavezl kotouč do útočného pásma, posléze o něj ale zase přišel.

52:49
    Michal Semrád teď zkusil sám střelu po zemi, David Svoboda si poradil pomocí své hole.

52:05
    Michal Semrád přihrával na Tomáše Chlubnu, který se již napřahoval, ale přihrávku promáchl.

51:48
    Jakub Kučera (TRE) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 9. Juráň (Horký), 33. Všetečka (Tůma), 40. Mašek (Juráň, Horký), 55. Mašek (Hort)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Zelený (Spáčil) – Semrád, Mendl, Vlček, Krajcigr, Motl – Hlídek, Ludvík (C), Chlubna (A) – Mäki, Kuchta, Pazourek – Kittler, Drobný, Málek – Polák, Přibyl, Šimák.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda (Trnka) – Matov, Roupec (C), Abrahám (A), Juráň, Pelikán (A) – Jirák, Šimka, Kučera – Tůma, Všetečka, Horký – Hort, Pavlas, Mašek.

Rozhodčí: Petr Humpolíček – Jaroslav Kuřítko, Václav Gut