Warriors Brno – Třinec 1:3 (kon.) | Olomouc – Zlín 0:5 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 8:0 (kon.)
Hr. Králové – Kolín 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Písek 7:3 (kon.) | Pardubice – Žďár n/S 5:2 (kon.)
Kladno – Chomutov 1:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:2 (2:1, 0:1, 3:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 21.09.2014, 13:00 • ČEZ Arena Pardubice • ELIOD extraliga mladšího dorostu

60:00
    Konec zápasu. (15:26:56)

59:55
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Domácí kanonýr ONDŘEJ MACHALA získal kotouč a bekhendem do prázdné brány rozhoduje zápas. Bez asistence.

59:10
    Hosté vrhají všechny síly do útoku, hrají bez brankáře.

55:39
    Pardubice přesilovku nevyužily, Žďár nad Sázavou je v pěti.

53:39
    Za držení je vyloučen hostující Karel Geba.

50:29
    Hostující Martin Kaut obdržel desetiminutový osobní trest.

48:05
    Hosté jsou v plném počtu.

46:05
    Po pardubické brance na 4:2 dostává hostující střídačka osobní trest na 2 minuty a do konce utkání.

46:05
    Východočeši vedou o dvě branky, trefil se ONDŘEJ MATÝS. Asistence: Ondřej Machala.

44:36
    Domácím vrací vedení svým druhý, gólem v utkání MATĚJ BLÜMEL. Asistence: Ondřej Matýs.

43:25
    Po vzájemné šarvátce jsou na 2+2 minuty za hrubost vyloučeni Čestmír Javůrek a David Donda.

40:01

40:00

30:08
    Východočeši se početní převaze Ždáru nad Sázavou ubránili.

28:08
    Pardubický Jan Černý je vyloučen za podražení, přesilovka pro hosty.

22:35
    Žďár právě vstřelil branku!
    Krátce poté, co se Žďár nad Sázavou ubránil pardubické přesilovce, tak MARTIN NEČAS srovnává na 2:2. Asistence: Karel Geba.

22:14
    Hosté se ubránili pardubické přesilovce.

20:14
    Za nedovolené bránění je vyloučen Martin Kaut, Pardubice si zahrají v početní převaze.

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 17. Pochobradský, 20. Blümel (Machala), 45. Blümel (Matýs), 47. Matýs (Machala), 60. Machala – 15. Nečas (Kaut, Trejbal), 23. Nečas (Geba)

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Dosoudil) – Dubovči, Matěcha, Leder, Sýkora, Javůrek, Hrubý, Mert, Žouželka – Blümel, Matýs, Zahradník, Machala, Černý, Bucek, Svatoš, Chára, Pochobradský, Hlaváček.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Joska (Kulich) – Marek, Melichar, Trejbal, Geba, Jirčík, Nepokoj – Březina, M. Nečas, Kyncl, D. Nečas, Donda, Pytlík, Kaut, Kadleček, Nový, Poul.

Rozhodčí: Kratochvíl – Vepřovský, Říha