Příbram – Hr. Králové 3:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Znojmo 1:1 (kon.) | Jihlava – Dukla Praha 3:2 (kon.)
Jablonec – Slavia 3:3 (kon.) | Třinec – Slovácko 1:2 (kon.) | Varnsdorf – Plzeň 2:4 (kon.)
Táborsko – Mladá Boleslav 0:6 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:1 (1:1)
1. SC Znojmo FK
Pondělí 22.09.2014, 13:00 • FC Čechie Uhříněves • Juniorská liga

Toť vše, přeji hezký den a s onlajnem brzy na viděnou. (15:00:37)

Zápas nakonec končí asi spravedlivou remízou. První poločas byli lepší hosté, kteří vstřelili gól hned v úvodu zápasu a nadále si vytvářeli šance. Své další příležitosti však nedokázali proměnit a naopak domácí Bohemians dokázali po ojedinělé šanci srovnat. Druhý poločas zase patřil domácím, kteří byli aktivnější, ale ani jejich střelecké pokusy brankou neskončily. Oba týmy si tak dělí po bodu.

90

90
    Přímý kop ze slibné vzdálenosti neproměnil střídající Řezníček. A je konec.

88
    Střídání Znojma. Odešel Thanh Le Minh, přišel Sokol.

86
    Hrazdílek teď nepustil Artemuka přes sebe a hosté odkopávají.

83
    Domácí Trnka se dostal k balónu a vypálil hodně nebezpečně. Míč proletěl jen kousek kolem pravé tyče.

81
    Petr Vala zkusil vystřelit. Jeho střela však postrádala razanci i přesnost.

79
    Artemuk se protáhl po pravé straně k centru, který však nenašel nikoho ze spoluhráčů.

76
    Střídání Znojma. Odešel Kirschner, přišel Michael Lama.

75
    Artemuk to zkusil technickou střelou, brankář Andrejko střelu vyrazil.

73
    Parádní pokus Hejna, který svou střelou z pravé strany orazítkoval břevno.

70
    Bogner se teď objevil v šanci, ale zazmatkoval a s příležitostí nic nebylo.

66
    Z následného protiútoku měl velkou šanci Artemuk, který ale mířil těsně vedle tyče.

65
    Pěkná střela aktivního Ledeckého, brankář Dočekal se musel hodně natahovat, aby střelu vyrazil aspoň na rohový kop.

62
    Ledecký se teď objevil nehlídaný ve vápně. Svůj střelecký pokus zamířil nad.

60
    Střídání na obou stranách. Na straně Znojma odešel Janák, přišel Bogner. Na straně domácích odešel Hubínek, přišel Hejno.

55
    Artemuk zkusil vystřelit z dálky, střele opět chyběla přesnost.

53
    Rohový kop byl zahrán nakrátko, následně se o střelu pokusil Hubínek, ale jeho pokus byl nepřesný.