Úterý 23.09.2014, 10:00 • Platinum Arena, kap. 7100 diváků, Chabarovsk • MHL

Statistiky utkání

Střely na branku: 25 – 36
    Vhazování: 24 – 30
    Vyloučení: 4 – 4

Šťastné vítězství pro domácí hráče, kteří se radují díky brance Dmitrije Šaburova těsně před koncem třetí třetiny, na kterou už hosté nestačili zareagovat. Energetikům dnes k bodům nestačila ani velká střelecká převaha ve třetí třetině. O další body se tak budou muset hosté pokusit až při sérii domácích zápasů, která startuje již v sobotu od 17:00 zápasem proti Kapitanu Stupino.

60:00

59:50
    Domácí se přibližují ke třem bodům, ještě ale volí taktickou poradu při time-outu.

59:23
    A po něm už se do branky nevrací David Fečo, karlovarští to zkusí se šesti hráči v poli!

59:23
    Hosté reagují na nepříjemnou situaci oddechovým časem!

59:23
    Amurští Tygři právě vstřelili branku!
    Tak to je tvrdý direkt pro karlovarské hráče, zřejmě nejaktivnější hráč utkání DMITRIJ ŠABUROV přidává krátce před koncem třetí branku domácích! Asistence: Roman Kopijenko.

51:34
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Radost domácích příznivců však neměla dlouhého trvání, necelé dvě minutky stačily karlovarským hráčům, aby s domácími opět srovnali krok. Autorem druhé branky hostů je MARTIN OSMÍK! Asistence: Ondřej Beránek.

49:42
    Dlouho, předlouho, čekali diváci v Platinum Areně, než se ujala jedna ze střel, k jejich radosti to byla ta v podání domácího DMITRIJE ŠABUROVA, jenž posílá Amur znovu do vedení! Bez asistence.

40:01

Statistiky 2. třetiny (celkem)

Střely na branku: 11 – 11 (20 – 24)
    Vhazování: 11 – 10 (19 – 17)
    Vyloučení: 2 – 3 (4 – 4)

Vyrovnané druhé dějství branku nepřineslo, oba týmy měly k dispozici několik přesilových her, ale ani ty k úspěchu nevedly. Zda se rozhodnutí dočkáme ještě v základní hrací době či až později, sledujte ve třetí třetině, která začne přibližně v 11:29.

40:00

38:11
    Ale jak se zdá, přesilové hry, až na branku Harkabuse z první třetiny, dnes k úspěchu nepovedou. Hosté hrají v plném počtu.

36:11
    Festival vyloučených hráčů v takřka pravidelném intervalu pokračuje i nadále. Alexandr Molnár (KVA) dostává dvě minuty za držení protihráče.

34:19
    Ani teď se však nedokázali domácí prosadit, stav zápasu zůstává stále stejný.

32:19
    ..která končí druhým trestem pro Martina Kohouta (KVA) v tomto duelu, tentokrát inkasuje hostující plejer dvě minuty za hákování.

32:17
    Amur je v plném počtu a navíc si zahraje v početní převaze, rozhodčí již signalizuje výhodu..

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 7. Karpus (Šaburov, Tymčenko), 50. Šaburov, 60. Šaburov (Kopijenko) – 19. Harkabus (Gríger, Zadražil), 52. Osmík (Beránek)

Amurští Tygři: Bojarčuk (Tarasov) – Zub, Podsevakin, Bukarev, Subbotnikov, Zaseda, Curikov, Timčenko – Jakovlev, Čachotkin, Kopijenko – Šaburov, Tymčenko, Karpus – Lušnikov, Krutij, Maljovanyj – Zababurin, Kaptělin, Naljotov – Charin.
    HC Energie Karlovy Vary: Fečo (Fučík) – Šafář, Šimek, Běhal, Röthlisberger, Kečkeš, Weinhold, Michálek – Beránek, Harkabus, Zadražil – Gríger, Táborský, Hroch – Osmík, Kohout, Rubeš – Orság, Molnár, Janata.

Rozhodčí: Moskaljov – Afanasenko, Semjonov