Barys – Jaroslavl 3:4 (0:1 po s.n.) | HC Slovan – Záhřeb 1:4 (kon.)
3:4 (1:0, 1:2, 1:1 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Středa 24.09.2014, 15:00 • Sport Complex • KHL

Československá stopa
    Jiří Novotný (Jaroslavl) – 2 branky (2. branka – rozhodující nájezd), 4 střely, čas na ledě 24:28

Ján Laco (Astana) – 65 minut, 3 inkasované branky, 31 úspěšných zákroků. (17:50:03)

Je dobojováno. Vyrovnané utkání museli rozhodnout až samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější hosté. Jako jediný se trefil český rodák, Jiří Novotný, který tak zajistil svému týmu bonusový bod navíc.

NOVOTNÝ - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Lokomotiv Jaroslavl.
    Autorem vítězné branky je NOVOTNÝ.

3. série
    0:1
    Brandon Bochenski zkoušel střelu, ale Kolesnikov chytá.

3. série
    0:1
    Ani Thornberg nedává. Jeho střela mezi betony končí pouze mimo branku.

2. série
    0:1
    Pokus Starčenka si Kolesnik pohlídal.

2. série
    0:1
    Klička Konkova do forhendu nevyšla. Kotouč mu sjel z hole.

1. série
    0:1
    Střela Dawese se mezi betony Kolesnika nevešla.

1. série
    0:1
    Novotný trefuje nad lapačku.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerohodlo o vítězi dnešního duelu. O bonusový bod se tak oba celky utkají v samostatných nájezdech.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:52
    Ještě musel zasahovat Kolesnik, který vyrazil kotouč pravým betonem.

64:26
    Vypadá to, že se obě mužstva vidí u samostatných nájezdů, od kterých nás dělí čtyřiatřicet vteřin.

64:01
    Hraje se poslední minuta prodloužení.

63:16
    Thornbergova přihrávka byla nepřesná a Jaroslavl se tak připravila sama o útočné pásmo.

62:20
    Jakovlev se zjevil sám před brankou, ale jeho dorážka v prázdné brance neskončila.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 5. Rymarev (Antropov, Ruděnko), 40. Dawes (Lundin), 60. Bochenski (Savčenko, Lundin) – 21. Averin (Novotný), 36. Novotný (Thornberg), 55. Konkov (Jakovlev, Galimov), rozh. náj. Novotný