Kadaň – Motor ČB 4:3 (kon.) | Most – Havířov 4:0 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 1:2 (kon.)
Chomutov – Třebíč 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 4:6 (kon.) | Prostějov – Kladno 3:2 (1:0 po s.n.)
Šumperk – Litoměřice 7:3 (kon.)
Piráti Chomutov
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 24.09.2014, 18:00 • SD ARÉNA • 1. liga (ČR)

Tímto se s vámi loučím a zase někdy z chomutovské SD ARÉNY napočtenou. (20:16:07)

Utkání vyhrálo domácí mužstvo, které bylo v duelu přeci jen o kousek lepší. Hosté především dobře bránili až tedy na druhou třetinu, kdy Piráty přehráli. Jenže další dvě třetiny tomu bylo naopak.

60:00

59:15
    Z mezikruží pálil Erat, jehož pokus chytá chomutovský brankář, který dnes podává excelentní výkon.

58:48
    Strmeň vyrazil další střelu od modré čáry. Puk mají stále hosté.

58:15
    Bartoňova střela od modré byla hodně nepřesná.

57:55
    Piráti jdou do tří. Za sekání usedá na trestnou lavici kapitán Drtina.

57:32
    Hostující celek dlouho držel puk v útočném pásmu až si vykoledoval vyloučení. Na trestnou lavici putuje Scalzo, jenž se provinil proti pravidlům krosčekem.

56:33
    Piráti nahazují do útočného pásma a zůstávají na modré čáře.

56:06

55:26
    Domácí vyhazují kotouč až za branku Třebíče.

55:00
    Od modré čáry vystřelil Havel, jehož pokus chytá Strmeň.

54:23
    Z mezikruží vystřelil Vodný, ale trefil pouze chomutovského gólmana do hrudi.

54:06
    Za držení je vyloučen domácí útočník Sinisalo, jenž si pomohl držením.

53:47
    Květoň se protáhl kolem obránce až před Štůralu. Pokus chomutovského útočníka trefil pouze brankáře.

53:24
    Od modré pálil Koma, jehož ránu tečoval Dušek těsně nad bránu.

52:26
    Z velkého úhlu chtěl překonat brankáře Rutta, jenže trefil pouze hůl Maleny.

51:52
    Střelu Drtiny kryje Štůrala. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

51:34
    Utkání sleduje 2071 diváků!

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 39. D. Kaše (O. Kaše, Šagát), 40. Hovorka (O. Kaše, Dušek), 43. Drtina (Hovorka, Hřebejk), 47. Sinisalo (Růžička, McGregor) – 36. Havel (Erat)

Piráti Chomutov: Strmeň – Drtina, Rýgl, Scalzo, Rutta, Skinner, Koma, Šulák, R. Havel – Hovorka, Dušek, Květoň – Sinisalo, Růžička, McGregor – Hřebejk, Kämpf, Moore – Šagát, D. Kaše, O. Kaše.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Štůrala – Malena, Zdráhal, Dlapa, Bartoň, Jaroš, Dujsík, Přibyl – Erat, Dolníček, L. Havel – Burian, Holec, Čuřík – Vodný, Dočekal, Pekr – Wasserbauer, Juráň, Králík.

Rozhodčí: Sýkora – Hejl, Podrazil