Kladno – Helas Brno 3:1 (kon.) | Tango Brno – Sparta 4:5 (kon.) | Zruč n/S – Vysoké Mýto 4:0 (kon.)
Olympik Mělník – Hradec Králové 4:5 (kon.) | Chrudim – Balticflora Teplice 2:3 (kon.)
SAT-AN fight club Kladno
3:1 (1:0)
Helas Brno
Pátek 26.09.2014, 20:00 • MSH Kladno • 1. Futsal liga

Dnešní utkání je u konce. Obměněné Kladno předvedlo skvělý výkon hlavně v defenzívě a díky rychlým brejkům si nakonec připisuje své první cenné vítězství. Helas ve druhém poločase sic tlačil, jenže skórovat dokázal až v poslední minutě a tříbrankové manko tak bylo nedostižné. Za zmínku také stojí velmi dobrý výkon obou rozhodčích Blažeje s Chládkem. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (21:29:11)

40
    Krásný padáček Abrháma končí těsně vedle levé tyče, na fauly je to 5:3 pro domácí.

40
    Helas Brno právě vstřelilo branku!
    Hosté ještě v závěru snižují a připravují o neprůstřelnost Konečného. Prudkou ránu vyslal IVAN LACKO a míč se od tyče odrazil do branky. Pro Helas už je hodně pozdě.

40
    Brankář Šimon také útočí, Cupákovu ránu vyráží Konečný.

39
    Lerch faulován a je tu čtvrtý faul Kladna, na druhé straně přistrčen Jarán a Helas má dva fauly. O vítězi dnešního duelu je rozhodnuto.

39
    Abrhám zakončoval přes celé hřiště do prázdné branky a těsně ji míjí!

38
    Hosté se snaží tlačit, ale už mají málo času. Znovu hrají bez brankáře.

37
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Tak to je hodně kuriózní branka! Po nákopu Konečného přes celé hřiště tečuje míč lehce hlavou TOMÁŠ FITZEL a míč nakonec zapadl do branky za Šimona, který už nestihl zareagovat. Asistence: Marek Konečný

37
    Helas znovu útočí, Lerch na hřišti v barevném dresu. Defenzíva Kladna ale předvádí opravdu výborný výkon.

36
    Hosté už začínají zkoušet hru v pěti v poli, barevný dres měl nyní na sobě Lerch.

36
    Šnídl šel přes celé hřiště zcela sám na Šimona, jenže při zakončení trefil jen jeho nohu. Do konce chybí něco málo přes čtyři minuty a brněnský celek si vybírá oddechový čas.

36
    Klimešovu ránu doprostřed branky chytá s přehledem Konečný.

35
    Ani Klimeš neprošel přes dobře zorganizovanou obranu Satanů.

34
    Lacko na zemi a opět nekompromisní gesto rozhodčího Chládka, čtvrtý faul Kladna se tak nekoná.

34
    Lacko si dělal prostor ve středu hřiště, díky dobré obraně Kladna ale pálí krkolomně hodně nepřesně.

33
    Střela Leracha míří doprostřed branky, Konečný skvěle vyráží před sebe.

33
    Klimeš vybojoval rohový kop, hosté stále mají dostatek času alespoň na vyrovnání.

Viktor Sandev

Branky: 13. Pleyer (Abrhám), 25. Abrhám (Jaráb), 37. Fitzel (Konečný) – 40. Lacko

Karty:   15. Junek (KLA) – 8. Havel (HEL), 15. Lacko (HEL)

SAT-AN fight club Kladno: Konečný (Tetour) – Junek (C), Čurda, Fitzel, Jaráb, Pleyer, Výborný, Šnídl, Abrhám, Trnka
    Trenér: Jakub Jiránek

Helas Brno: Šimon (Dang) – Cupák D. (C), Hanuš, Lerch, Cupák V., Vlach, Klimeš, Lacko, Havel, Presl, Šplíchal
    Trenér: Jan Loup

Rozhodčí: Chládek – Blažej