Kladno – Helas Brno 3:1 (kon.) | Tango Brno – Sparta 4:5 (kon.) | Zruč n/S – Vysoké Mýto 4:0 (kon.)
Olympik Mělník – Hradec Králové 4:5 (kon.) | Chrudim – Balticflora Teplice 2:3 (kon.)
SK Olympik Mělník
4:5 (1:4)
MADOS MT Hradec Králové
Pátek 26.09.2014, 20:00 • SH Neratovice • 1. Futsal liga

Utkání nakonec skončilo jen těsnou výhrou hostí, kteří v prvním poločase vedli už čtyřbrankovým rozdílem. I přes porážku si domácí za velkou závěrečnou stíhačku vysloužili od svých příznivců potlesk. Vedle promarněného prvního poločasu je mohou mrzet i dva vyloučení hráči. Děkujeme za sledování on-line přenosu, z Neratovic hezký zbytek pátečního večera. (21:55:08)

40
    Hra se hodně kouskuje, domácí mají už jen jeden útok.

40
    Nakonec velké drama. Domácí pokračují s prázdnou bránou.

40
    Hosté se dopustili šestého faulu a Gabčo se za skandovaného potlesku rozeběhl k "dlouhé" penaltě a svému čtvrtému gólu – 4:5.

39
    Tak přece! Gabčo si s přispěním tyče vystřelil hattrick. Na smazání zbylých dvou gólů mají domácí už jen minutu.

38
    Čas pro domácí kvapí, "přesilovka" zatím nepřináší nic než držení míče.

37
    Hradecký Holec nastřelil tyč. Domácí poté poprvé zkoušejí hru bez brankáře.

36
    Olympik si vybírá oddechový čas, aby se v závěrečných necelých pěti minutách pokusil o malý zázrak.

35
    Žluté karty dostávají nejen hráči na hřišti, domácí Němec si ji vysloužil na lavičce za láhev vhozenou na hrací plochu jako projev nevole s výrokem sudích. Nyní pomáhá s vysušováním parket.

35
    Také hosté už mají dvougólového střelce, na rozdíl tří gólů vrátil zápas po přesně zakončeném brejku Srkal.

33
    Dvořákovu střelu ještě vytáhl Menšl na roh, po jeho rozehrání podruhé v utkání rozvlnil síť Gabčo. Domácí už umazali půlku ze čtyřbrankové ztráty.

32
    Před rozehráním trestného kopu si hosté opět vzali oddechový čas. Následně vyběhl předčasně proti míči za cenu žluté brankář Vágner a exekuce se musela opakovat.

32
    Domácí se dopustili dvou faulů v rychlém sledu, po tom druhém následovala žlutá pro Gabča.

31
    Několik posledních minut už se více hraje na polovině Hradce, který se dopustil už pátého faulu. Potrestat ho mohl tečující Pokorný, ale brankář Menšl míč zachytil. Úspěšný byl i proti ráně Weinera.

28
    Mělničtí se snaží s utkáním, jehož průběh si určitě představovali jinak, ještě zdramatizovat. Do přímého zakončení je ale soupeř nepouští. Aku fauly 1:4.

27
    Třetí faul hostí přinesl žlutou pro Holce.

26
    Mělničtí jsou v plném počtu a hra se po druhém faulu hostí přestěhovala nakrátko před jejich bránu.

25
    Brankář Vágner si opět nemůže stěhovat na nedostatek práce, ale zatím úspěšně odolává.

Olympik

Branky: 19. Gabčo, 33. Gabčo, 39. Gabčo, 40. Gabčo – 10. Jošt, 11. Váňa, 12. Friedl, 15. Srkal, 35. Srkal

Karty:   23. Malák (MEL), 32. Gabčo (MEL), 32. Vágner (MEL), 35. Němec (MEL) – 9. Jošt (SLM), 27. Holec (SLM)   24. Malák (MEL)   20. Jungbauer (MEL)

SK Olympik Mělník: Vágner – Bláha, Šimandl, Gabčo, Jungbauer – Němec, Dvořák, Banovič, Pokorný (Malák, Weiner).
    MADOS MT Hradec Králové: Menšl – Mašek, Váňa, Merkl, Friedl, Chromek, Holec, Beran, Srkal, Jošt.

Rozhodčí: Kresta, Hofmann