HC Energie Karlovy Vary
5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
Ruští Rytíři
Pondělí 29.09.2014, 18:00MHL

Je tady konec utkání, ve kterém domácí tým nakonec dokázal otočit zápas ve svůj prospěch a po výhře 5:3 si z tohoto vyhecovaného utkání odnáší tři body. Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou! (20:11:22)

Rozhodčí raději posílají ruský tým okamžitě do kabin, aby nedošlo k nějakému incidentu při podávání rukou.

60:00

59:04
    Další vyloučení. Martin Osmík a Arťom Rogovoj dostávají dvě minuty za hrubost.

58:36
    Závěr zápasu bude ještě velice dramatický.

58:03
    Bitka u domácí střídačky! Do potyčky se dostal Jegor Gajnetdinov a Tomáš Harkabus. Domácí hráč nakonec odjíždí ze souboje s krvavým šrámem. Oba hráči dostávají 5 minut a do konce utkání.

57:35
    Hosté si nevědí rady. Energetici výborně zhušťují prostor ve středním pásmu.

56:15
    Hostující hráči začínají být dost nervózní a dávají to najevo podrážděnými reakcemi.

55:37
    Do konce zápasu už moc času nezbývá a Čechov bude mít plno práce s výsledkem něco udělat.

54:16
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Z následného protiútoku odskakují domácí opět na rozdíl dvou branek! Gorčík a DAVID GRÍGER ujeli obraně a druhý jmenovaný po krásné přihrávce vymetl všechny pavučiny v Samanovově bráně. Asistence: Sebastian Gorčík.

53:46
    Fučík nyní předvedl fantastické reflexy, když se kotouč válel na brankové čáře a on na poslední chvíli před dojíždějícím útočníkem stihl svou holí kotouč vyrazit do bezpečí.

52:33
    Hosté hrají v plném počtu a následuje jejich krátká přesilová hra.

52:21
    Útok Čechova zastavuje ofsajd a vhazovat se bude ve středním pásmu.

52:03
    Přesilová hra domácích však končí. Fauloval Martin Weinhold a odsedí si dvě minuty za hákování.

51:32
    Nyní však nepřesnost a puk letí přes všechny čáry až na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Fučíkem.

51:13
    Energetici nehrají přesilovou hru vůbec špatně. Tlačí svého soupeře a pálí z každé pozice.

50:29
    Přesilovou hru si znovu zahrají domácí. Ruských hráčů bylo na ledě příliš a trest odsedí Jegor Gajnetdinov.

49:46
    Hra ve čtyřech působí tak, že ani jeden z týmů neví, co má hrát a hra je plná nepřesností.

48:55
    Zadražil se pokoušel poslat kotouč na Harkabuse, ale přihrávka byla příliš dlouhá.

David Košinár

Branky a nahrávky: 17. Šimek (Zadražil, Beránek), 37. Táborský (Gorčík, Kohout), 42. Gorčík (Gríger), 42. Hroch (Osmík, Beránek), 55. Gríger (Gorčík) – 18. Makarenko (Kafejev, Kljauzov), 21. Rogovoj (Makarenko, Kolyčev), 46. Bočkarjov (Ivanjuženkov, Gajnetdinov)

HC Energie Karlovy Vary: Fučík (Kuchař) – Vaněk, Kečkeš, Šafář, Rulík, Weinhold, Šimek, Běhal – Osmík, Beránek, Gríger, Táboraký (C), Orság, Harkabus, Kohout, Vrána, Gorčík, Hroch, Zadražil, Rubeš
    Ruští Rytíři: Samonov (Doněnko) – Jepišin, Lysenko, Galuška, Voronkov, Abdrachmanov, Isljamov, Kafejev, Šustov, Gajnetdinov – Ivanjuženkov, Ševčenko, Kolyčev, Mokricyn, Kudašev, Rogovoj, Naumenko, Osipov, Kljauzov, Makarenko (C), Bočkarjov

Rozhodčí: Frolov – Brejcha, Suchánek