Nitra – Skalica 1:2 (kon.) | Poprad – Banská Bystrica 3:5 (kon.) | Žilina – Košice 0:4 (kon.)
Trenčín – Martin 3:1 (kon.) | Zvolen – Piešťany 6:5 (po pr.)
HKM Zvolen
6:5 (1:0, 1:4, 3:1 - 1:0)
ŠHK 37 Piešťany
sk Úterý 30.09.2014, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

Tak čo k tomu dodať. Nádherný zápas, v ktorom ako sa vraví "Každý chvíľu, ťahal pílku." Šťastnejší z tohto duelu odchádzajú napokon domáci hokejisti, ktorí si po góle Rada Puliša pripisujú do tabuľky dva body.

Ja sa s Vami nateraz lúčim a prajem príjemny zvyšok večera. (20:16:20)

PULIŠ - 6:5

63:28
    Zvolen dal gól!
    RADOVAN PULIŠ sa teraz asi poriadne naštval. Vo vlastnom pásme si zobral puk do svojej moci, prešiel cez celé ihrisko, z obrancov hostí spravil obyčajných štatistov a podobne tak dopadol aj brankár Patrik Rybár! Bez asistencie.

62:35
    Zvolenčania sa teraz oslobodzujú spod piešťanského tlaku vyhodením puku do stredného pásma.

61:34
    Lukáš Jurík si nakorčuľoval po pravej strane, dokázal sa natlačiť pred bránu hostí, ale brankára Rybára neprekonal.

60:26
    Kamil Brabenec ohrozil Rybára z pravého kruhu, piešťanský brankár vyráža puk do rohu ihriska.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Výbornú tretiu tretinu máme za sebou a predĺženie, či prípadné samostatné nájazdy pred nami. Môžeme si snáď len zatipovať ako to dnes skončí.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:35
    Piešťany teraz uzavreli domácich v ich pásme.

59:00
    Posledná minúta do konca tretej tretiny.

58:15
    Tento hokej musí baviť aj úplne nestranného fanúšika. Uvidíme, čo nám prinesú záverečné sekundy.
    PULIŠ - 5:5

57:53
    Domáci to predsa len dotlačili do Rybárovej brány! Juraško vystrelil od modre čiary, hosťujúci brankár nemal puk pod kontrolou a ten napokon skončil v jeho sieti zásluhou RADOVANA PULIŠA! Asistencia: Michal Juraško.

57:36
    Emil Bagin mal pred sebou úplne prázdnu bránu, ale trafil len brvno! Neskutočné čosi...

57:08
    Tibor Kutálek oslabuje svoje mužstvo v nie príliš vhodnej chvíli. Zvolen má veľkú šancu na vyrovnanie.
    TOMAN - 4:5

56:10
    Piešťany dali gól!
    Šok pre Zvolen. Tomáš Škvaridlo stratil nepochopiteľne puk na útočnej modrej čiare, hostia sa dostali do prečíslenia a využívajú svoju jedinú príležitosť, ktorú mali počas tretej tretiny. Autorom gólu je MICHAL TOMAN. Asistencia: Michal Peško.

56:02
    Hostia vyhadzujú puk cez všetky čiary, píska sa tak zakázané uvoľnenie a hra sa presúva opäť pred brankára Rybára.

Jakub Bartko

Branky a nahrávky: 6. Hraško (Brabenec, Puliš), 34. Síkela (Bortňák), 42. Chovan (Hraško, Jurík), 54. Hebar (Chovan), 58. Puliš (Juraško), 64. Puliš – 24. Konečný (Šedivý, Klempa), 26. Hamrák (Peško, Cuník), 32. Rapáč (Hamrák, Peško), 38. Kutálek, 57. Toman (Peško)

HKM Zvolen: Šimko (Orčík) – Bagin, Juraško (A), Hraško, Dervarič, Pichnarčík, Gábor – Podkonický, Brabenec, Puliš – Chovan (A), Jurík L. (C), Škvaridlo – Hebar, Bortňák, Síkela – Ďaloga, Fekiač V.
    ŠHK 37 Piešťany: Rybár (Šúrek) – Šedivý, Škadra, Brňák (C), Bučka, Cuník, Rais, Krajčík, Srnec – Konečný, Mišura, Klempa – Pašek, Holovič (A), Kutálek – Hamrák, Peško (A), Rapáč B. – Vaculín, Toman, Lichanec

Rozhodčí: Kubuš – Bogdaň, Jobbágy

Diváci: 1 117