Chabarovsk – Čerepovec 4:5 (kon.) | Vladivostok – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Novosibirsk – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 2:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Barys 1:2 (kon.)
Toljatti – Ufa 0:2 (kon.) | Nižněkamsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 6:4 (kon.)
Admiral Vladivostok
4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Úterý 30.09.2014, 11:00 • Fetisov hall • KHL

Československá stopa v utkání
    Jan Kolář – 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:51 (13:22:49)

Je dobojováno. Domácí vlétli do třetí třetiny jako uragán, kterou nakonec vyhráli po brankách Bergforse, Gorškova a Lisina, 3:0. Vítězství je to zasloužené, jelikož Admiral byl počas celého utkání lepším celkem. S konstatováním, že Admiral Vladivostok poráží na svém ledě Torpedo Nižnij Novgorod 4:1, se s vámi loučím.

60:00

59:44
    Jachin je zpět v brance a zápas se již jen dohrává.
    LISIN - 4:1

59:23
    Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
    Je hotovo. Ke kotouči se dostal na levé straně domácí ENVER LISIN, který trefil prázdnou branku i přes clonícího obránce Torpeda. Asistence: Alexandr Gorošanskij.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny. Hosté jsou stále v šesti.

58:53
    Hosté začínají zakládat útok od svého obranného pásma.

58:33
    Salminen dorážel kotouč ze vzduchu, ale brankář Vladivostoku si poradil.

57:31
    Hosté to zkouší v šesti!

57:31
    Ihned po buly pálil Wolski, ale puk skončil v připravené rukavici Ilji Proskurjakova.

57:29
    Wolski nahodil kotouč vzduchem od červené čáry a následně ho dojel. Domácí gólman tak nemohl rozehrát a hráči Torpeda získali útočné pásmo.

56:38
    Galuzinova bomba z levého kruhu mířila nad branku Proskurjakova.

55:51
    Jachin schoval kotouč v lapačce před dotírajícím Richardem Gyngem.

54:48
    Domácí podnikli přečíslení tří na jednoho. Gorošanskij nahrával Bergforsovi, který dlouho váhal se střelou, až mu kotouč sebral soupeř.

54:11
    Střela Valentěnka od modré byla tečována a skončila pouze v rohu kluziště.

53:13
    Hosté hrají opět v plném počtu a mají necelých sedm minut na to, aby s výsledkem něo udělali.

52:38
    Lisinov spíše nahazoval na branku, kde se kotouče ujmul Grigorjev a puk poslal za branku Admiralu.

52:05
    Vladivostok je nastěhován před brankou Jachina. Domácím chybí střelba.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 36. Bergfors, 43. Bergfors, 47. Goroškov (Zemčjonok), 60. Lisin (Gorošanskij) – 5. Wolski (Salminen)

Admiral Vladivostok: Proskurjakov (Nalimov) – Lisov, Zemčjonov, Kolář, Pyett, Volodin, Davydov, Kumin – Lisin, Bergfors, Gynge, Ugarov, Gorošanskij, Makarov, Nesterov, Sigarjov, Zubov, Goroškov, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin
    Trenér: Dušan Gregor

Torpedo Nižnij Novgorod: Kasutin (Jachin) – Grigorjev, Valentěnko, Hietanen, Osipov, Chomitskij, Makarov, Bernatskij – Wolski, Galuzin, Salminen, Immonen, Drugov, Nokelainen, Demagin, Krasnoslobodcev, Dm. Kazionov, De. Kazionov, Kuljomin, Jamkin
    Trenér: Peteris Skudra

Rozhodčí: Cyplakov, Čerenkov – Ivanov, Nesterov