Chabarovsk – Čerepovec 4:5 (kon.) | Vladivostok – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Novosibirsk – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 2:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Barys 1:2 (kon.)
Toljatti – Ufa 0:2 (kon.) | Nižněkamsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 6:4 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
CSKA Moskva
Úterý 30.09.2014, 14:00 • Ice Sports Palace Sibir • KHL
    Jeden z fanoušků si pochvaloval atmosféru na stadionu a poděkoval svým miláčkům za dobře odvedenou práci.

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy nashledanou. (17:10:43)

CSKA získalo své desáté vítězství, je ale pravda, že po hodně, hodně lítém boji. Sibir byl hostujícím celku více než rovnocenným soupeřem, třeba v 1. třetině byl jasně lepší, nicméně k bodům dobrým výkon nestačí, ale jsou k tomu potřeba góly. Ten rozhodující přitom nemohl vstřelit nikdo jiný než Alexandr Radulov.

60:00

59:50
    Kugryšev se nedokázal protlačit k puku. Hra je znovu přerušená. Pokud CSKA vyhraje buly, bude o vítězi rozhodnuto.

59:22
    Koskinen zpátky v brance, neboť se vhazuje ve středním pásmu. Vymyslí domácí něco na moskevský celek?

59:06
    Puk se objevuje v obranném pásmu Sibiru. Hosté už odolali minutu v pěti proti šesti.

58:38
    Hosté vyhodili jen za cenu zakázaného uvolnění, hra se tak znovu stěhuje před Galimova.

58:22
    Galimov odolal téhle akci Sibiru. Na ledě se strhla menší mela, tu ale rychle vyřešili rozhodčí.

58:04
    Domácí se rozhodli pro hru bez brankáře, Koskinen už je na lavičce! CSKA se bude muset zhruba dvě minuty bránit power-play.

58:03
    Oddechový čas pro domácí.
    RADULOV - 2:3

57:25
    CSKA právě vstřelilo branku!
    CSKA navrací vedení na svou stranu jen těsně před koncem utkání. Autorem branky nemůže být nikdo jiný než ALEXANDR RADULOV, který chytře tečoval přihrávku z pravé strany od Zajceva v mezikruží. Asistence: Nikita Zajcev.

57:02
    Tři minuty do konce. Vůbec to na ledě nevypadá, že by se týmy spokojily s remízou a následným prodloužením.

56:10
    Monja chtěl zakombinovat s Thuressonem, ale nakonec oba nevymysleli žádnou kloudnější akci se střelou.

55:24
    Teď to Radulov přehnal. Chtěl se prosadit individuálně, byl ale zády k brance, takže byl nakonec sestřelen.

54:52
    Sibir nyní vyvíjí na soupeře obrovský tlak! Na ledě první lajna, která míchá v útočném pásmu s pukem.

54:05
    Sannikov byl sražený, ale sudí tenhle zákrok nechal chladnými. Ačkoli domácí forvard třetí pětky narazil o mantinel za brankou.

52:48
    Monja byl na levé straně sám, ale z těžkého úhlu Galimova překonat nedokázal.

Patrik Sandev

Branky a nahrávky: 27. Hersley (Koněv, Monja), 53. Gubin (Thuresson) – 29. Da Costa (Radulov), 47. Prochorkin (Billins, Stas), 58. Radulov (Zajcev)

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Alexejev, Hersley, Gimajev, Bělov, Ožiganov, Ignatovič, Koněv – Monja, Enlund, Thuresson – Kugryšev, Koskiranta, Kopejkin – Sannikov, Gubin, Šumakov – Vorošilo, Bobrov, Butuzov
    CSKA Moskva: Galimov (Lalande) – Zajcev, Děnisov, Billins, Kiselevič, Panin, Jegoršev, Mamin, Mišarin – Radulov, Da Costa, Grigorenko – Arťuchin, Prochorkin, Muršak – Žafjarov, Stas, Andronov – Eager, Korotkov, Žarkov

Rozhodčí: Gašilov, Ronn – Misjur, Raming