Chabarovsk – Čerepovec 4:5 (kon.) | Vladivostok – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Novosibirsk – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 2:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Barys 1:2 (kon.)
Toljatti – Ufa 0:2 (kon.) | Nižněkamsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 6:4 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
Avangard Omsk
Úterý 30.09.2014, 15:00 • Yunost Sport Palace • KHL

A máme zde konec zápasu. I přes velkou snahu domácích o srovnání výsledku jsou šťastnějšími hosté z Omsku. Děkujeme Vám za pozornost u přenosu a omlouváme se za malé nedostatky. Přejeme hezký zbytek dne. (19:27:46)

Česká stopa v zápase:

Martin RŮŽIČKA (CLJ) – 0+0, 3 střely na bránu, čas na ledě 21:42
    Jan BULIS (CLJ) – 0+1, 3 střely na bránu, čas na ledě 19:50
    Vladimír SOBOTKA (OMS) – 0+3, 2 střely na bránu, čas na ledě 19:23, úspěšnost vhazování 50%

60:00

59:30
    Domácí si vytvořili neuvěřitelný tlak, ale gól zatím nepřichází.

58:55
    Čeljabinsk to zkouší v šesti hráčích na ledě!

56:15
    A máme zde další přesilovou hru. Zřejmě asi poslední šance pro domácí, aby ještě něco udělali s výsledkem. Za úder loktem dostává dvě minuty Lemťugov.

53:42
    Protiútok Omsku zastavil až hvizd čárového rozhodčího, jeden z útočníků byl totiž až moc rychlý – ofsajd.

51:06
    Přesilovka zůstala nevyužita bez nějakých větších šancí.

49:06
    A přesilovou hru si vyzkouší i hosté z Omsku. Dvě minuty dostává Kosticyn za nedovolené bránění.

48:53
    Krásná kombinace Čeljabinsku a ještě lepší zákrok gólmana. Teď Barulin podržel svůj tým.
    PARŠIN - 2:4

45:48
    Avangard právě vstřelil branku! Nádherná přihrávka do mezikruží byla proměněna v uklidňující gól. Autorem branky je DENIS PARŠIN. Asistence: Erik Gustafsson a Vladimír Sobotka.
    Konstantin PANOV - 2:4

45:19
    Čeljabinsk právě vstřelil branku! Máme tady kontaktní gól. Dnešní utkání tak nabírá úplného nového náboje. Autorem branky je Konstantin PANOV. Asistence: Jan Bulis.

43:44
    Oba týmy mají velké problémy v rozehrávce a strašně často ztrácení puky ve středním pásmu.

41:38
    Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu, Omsk úspěšně brání a vyhazuje puky až za bránu Fokina.

40:43
    Čeljabinsk si zahraje přesilovou hru! Na trestnou lavici odjíždí Berdnikov na 2 minuty za sekání.

40:16
    Do třetí třetiny vstoupili aktivněji hosté.

40:01

Ondřej Jícha

Martin Doležal

Adam Soukup

Štěpán Hladký

Branky a nahrávky: 37. Quint, 46. Panov (Bulis) – 21. Širokov (Paršin, Sobotka), 24. Širokov (Pivcakin), 27. Gustafsson (Ljamin, Sobotka), 46. Paršin (Gustafsson, Sobotka)

Traktor Čeljabinsk: Fokin (Demčenko) – Quint, Kondraťjev, Aťjušov, Chlystov, Borodkin, PIganovič, Katičev – Růžička, Bulis, Panov – Popov, Glinkin, Chistov – Wilson, Kokujov, Kosticyn – Osnovin, Gubarev, Penkovskij, Mokin.
    Avangard Omsk: Barulin (Kostin) – Kulja, Pivcakin, Ljamin, Gustafsson, Blaťák, Kulik, Gluchov – Berdnikov, Pěrežogin, Kalinin – Širokov, Sobotka, Paršin – Popov, Wandell, Ivanov – Lemťjugov, Pervušin, Něpryjajev, Semjonov.