Chabarovsk – Čerepovec 4:5 (kon.) | Vladivostok – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Novosibirsk – CSKA Moskva 2:3 (kon.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 1:4 (kon.) | Čeljabinsk – Omsk 2:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Barys 1:2 (kon.)
Toljatti – Ufa 0:2 (kon.) | Nižněkamsk – Kazaň 2:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Viťaz 6:4 (kon.)
Jugra Chanty-Mansijsk
1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
Barys Nur-Sultan
Úterý 30.09.2014, 15:30 • Arena Jugra • KHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:16:47)

Je dobojováno! V dramatickém zápase nakonec vítězí hosté, kteří byli mírně favorizování před tímto utkáním a díky zlepšenému výkonu ve třetí třetině si z Chanty-Mansijsku odváží všechny body za těsnou výhru 2:1.

60:00

59:35
    Oddechový čas pro hosty.
    Lukáš KAŠPAR - 1:2

59:08
    Tým Jugra právě vstřelil branku!
    Český forvard Jugry LUKÁŠ KAŠPAR ještě vykřesal naději pro domácí tým, když v poslední minutě třetí třetiny snižuje na 1:2! Bez asistence.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:30
    A domácí to zkoušejí bez brankáře, Gorjačevskich již zůstává na střídačce.

58:30
    Oddechový čas pro domácí.

58:30
    Oskars Bartulis dostává dvouminutový trest za krošček, přesilová hra pro Jugru.

57:14
    Sitnikov nahazuje puk, domácí to ještě zkoušejí.

55:44
    Maxim Semjonov (Barys) dostává osobní trest za nesportovní chování.

53:30
    Oskars BARTULIS - 0:2

52:14
    Astana právě vstřelila branku!
    Místo vyrovnávacího gólu je tu gól v oslabení který dává OSKARS BARTULIS střelou přes celé hřiště, domácí hráli bez brankáře a hosté vedou již o dva góly! Asistence: Mike Lundin.

51:30
    Domácí dostávají šanci na vyrovnání, přesilovou hru totiž nyní budou hrát oni při vyloučení Savčenka (hákování).
    Dustin BOYD - 0:1

50:44
    Hosté využívají přesilovou hru, první gól zápasu dává DUSTIN BOYD, který se důrazem prosazuje u domácí branky. Asistence: Brandon Bočenski a Mike Lundin.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 60. Kašpar – 51. Boyd (Bočenski, Lundin), 53. Bartulis (Lundin)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gorjačevskich (Birjukov) – Larsen, Putilov, Sergejev, Pepeljajev, Sokolov, Želdakov, Mamkin – Rajala, Kašpar, Maxwell – Sitnikov, Magogin (C), Buljanskij – Čibisov, Bortnikov, Romancev – Jacenko, Gorbunov, Medvěděv
    Barys Nur-Sultan: Laco (Ivanov) – Lundin, Bartulis, Semjonov, Blochin, Cerenok, Savčenko, Ibrajbekov – Dawes, Bočenski (C), Boyd – Starčenko, Ruděnko, Rymarev – Puškarjov, Romanov, Upper – Rachmanov, Lichotnikov, Popovič, Gavrilin

Rozhodčí: Rogačjov, Ščeňjov – Nazarov, Čubykin