CSKA Moskva – Bayern 0:1 (kon.) | Manchester City – AS Řím 1:1 (kon.) | PSG – Barcelona 3:2 (kon.)
APOEL – Ajax 1:1 (kon.) | Sporting – Chelsea 0:1 (kon.) | Schalke – Maribor 1:1 (kon.)
Šachtar – Porto 2:2 (kon.) | BATE – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
Paris Saint-Germain
3:2 (2:1)
FC Barcelona
Úterý 30.09.2014, 20:45 • Parc des Princes, Paříž • Liga mistrů
    Kompletní pozápasové statistiky.

Ani branka Lionela Messiho dnes nestačila na body pro Barcelonu.

To je z mé strany vše, dobrou noc. (22:38:55)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 5:2.
    Střely mimo: 4:7.

Je dobojováno! Sledovali jsme parádní zápas, který nakonec nabídl pět branek. Do vedení se dostal domácí celek, který se v 10. minutě trefil David Luiz. Jenže Barcelona rychle odpověděla, když se prosadil Messi. Ještě do poločasu se hlavou trefil Verratti a PSG tedy opět vedlo. Na rozdíl dvou branek upravil aktivní Matuidi, ale i po této trefě Katalánci rychle odpovědli, když se prosadil Neymar. Poté měla Barcelona několik šancí, ale vyrovnat se ji nepodařilo a PSG tedy vybojovalo hodně cenné vítězství.

90+5

90+4
    PSG to zvládne a dnes získá tři body!

90+3
    Barcelona tlačí, ale domácí výborně brání a kráčí za vítězstvím.

90+2
    Domácí vybojovali rohový kop, ale z něho nebylo vůbec nic a na tahu je Barcelona.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minutky.

90
    PSG střídalo. Lucase nahradil Bahebeck.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Cavani se na hranici velkého vápna hezky uvolnil, ale s jeho slabým pokusem si ter Stegen v pohodě poradil.

89
    Barcelona bojuje a stále se tlačí dopředu, ale PSG dnes velmi dobře brání a kráčí za cenným vítězstvím.

88
    Domácí šli nyní tři na jednoho, ale nevyřešili to vůbec dobře a byla z toho pouze ztráta míče.

86
    PSG střídalo. Pastoreho nahradil Chantôme.
    Střela Munira

Jakub Kopřiva

Branky: 10. Luiz (Lucas), 27. Verratti (Motta), 54. Matuidi (van der Wiel) – 12. Messi (Iniesta), 56. Neymar (Dani Alves)

Karty:   28. Verratti (PSG), 45. Matuidi (PSG), 66. van der Wiel (PSG) – 9. Dani Alves (BAR)

Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:7.
    Paris Saint-Germain: Sirigu – van der Wiel, Marquinhos, Luiz, Maxwell – Verratti (71. Cabaye), Motta (C), Matuidi – Lucas (90. Bahebeck), Cavani, Pastore (86. Chantôme).
    Náhradníci: Douchez – Camara, Aurier, Digne, Cabaye, Chantôme, Bahebeck.

FC Barcelona: ter Stegen – Dani Alves (83. Ramírez), Mascherano, Mathieu, Alba – Rakitić (69. Xavi), Busquets, Iniesta (C) – Messi, Neymar, Pedro.
    Náhradníci: Bravo – Piqué, Adriano, Xavi, Roberto, Ramírez, Munir.

Rozhodčí: Rizzoli – Faverani, Stefani