CSKA Moskva – Bayern 0:1 (kon.) | Manchester City – AS Řím 1:1 (kon.) | PSG – Barcelona 3:2 (kon.)
APOEL – Ajax 1:1 (kon.) | Sporting – Chelsea 0:1 (kon.) | Schalke – Maribor 1:1 (kon.)
Šachtar – Porto 2:2 (kon.) | BATE – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
BATE Borisov
2:1 (2:1)
Athletic Bilbao
Úterý 30.09.2014, 20:45 • Borisov-Arena, Borisov • Liga mistrů

Pro dnešek je to z Ligy mistrů všechno. Děkujeme Vám za pozornost a opět zítra u nejprestižnější evropské soutěže na shledanou. (22:43:38)

Domácí mohou slavit velký úspěch! Ve druhém utkání skupinové fáze BATE dokázalo zvítězit nad favorizovaným Bilbaem. Borisov položil základ úspěchu už v prvním poločase, kdy dokázali dvakrát skórovat. Athletic byl ve druhém poločase sice častěji u míče, ale vyloženou šanci si vypracovat nedokázali.

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 7:6.

90+3

90+3
    Žlutou kartu dostává Aymeric Laporte (Athletic Bilbao).

90+2
    Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Michajl Hardzejčuk, přichází Edhar Aljachnovič.

90+2
    Domácí nikam s rozehrávkou nespěchají, navíc ještě proběhne jedno taktické střídání.

90+1
    Druhý roh už se Athleticu nepovedl tak jak by si hosté představovali.

90
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Po rohovém kopu zakončoval Aduriz, jeho střela byla sražena.

90
    Začala už poslední minuta dnešního utkání.

89
    Athletic se snaží o závěrečný tlak, z čehož teď plyne rohový kop.

87
    Toquero to zkusil zpoza pokutového území, jeho střela ale končí nad brankou.

87
    Borisovu přesně tenhle stav vyhovuje, ale času ještě zbývá poměrně dost.

86
    Střídání v týmu BATE Borisov: ze hřiště odchází Aljaxandr Karnicki, přichází Vitalij Rodionov.

85
    Žlutou kartu dostává Gaizka Toquero (Athletic Bilbao).

84
    Ze standardní situace domácích nebylo vůbec nic, pouze míč v rukavicích Irazoze.