Pospíšil – Ilhan 0:2 (kon.) | Millot – Veselý 1:2 (kon.)
2
6 4 6
Úterý 30.09.2014, 11:10Challenger Mons (krytý tvrdý povrch)

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy nashledanou. (13:04:04)

Veselý těžkou bitvu nakonec zvládl. První set sice opanoval, jenže v tom druhém nedokázal soupeři sebrat podání. Takže o všem musel rozhodnout až ve třetím setu, kde až v závěru proměnil v pořadí druhý mečbol při soupeřově podání. Může se tak radovat z postupu do další fáze challangeru v Monsu.

Konec zápasu

4:6
    V setu vítězí Veselý. Čech posílá křižný bekhend, na který Millot nemá nárok. Francouz jen máchl rukou, ví, že prohrál o malinký kousek.

30-40
    První mečbol nevyužitý. Return Veselého skončil v autu.

15-40
    Mečbol pro Veselého! Tohle byl parádní bekhendový úder podél lajny. Český tenista sám sebe ohromně hecuje.

15-30
    Millotovi je zahlášený aut. Čech vede o fiftýn.

15-15
    To je škoda pro českého tenistu! Ten se snažil Millota prohodit, ale míček skončil těsně vedle čáry v autu.

0-15
    Míček získává Veselý.

4:5
    Konec přestávky, podávat bude Vincent Millot.

4:5
    Následuje přestávka a výměna stran.

4:5
    V gemu vítězí Veselý. Millot v tuhle chvíli neudržel nervy, v rozhodující moment zklamal. Je ale pravda, že ho hodně rozhodil výrok rozhodčího na empiru, který za stavu 15:30 zahlásil po dlouhé době nec ze strany Veselého. Francouz by nemusel být úplně psychicky v pořádku, toho by Čech mohl využít.

30-40
    A Francouz nyní rozsekal svou raketu. Neudržel nervy a mrštil jí tvrdě o zem poté, co zahrál do sítě. Veselý má gembol.

30-30
    Servis na tělo, Millot neměl nárok.

30-15
    Veselý sice dobře podával, ale Millot parádně returnoval. Čech musel couvat a ze záklonu zamířil do sítě.

15-15
    Millot to nyní zahrál moc dobře. A dočkal se potlesku monského publika.

0-15
    Veselého dobrý servis znamenal úspěch.

4:4
    V gemu vítězí Millot. Ani nyní se Francouz nenechal zahanbit. A svůj servis udržel, podobně jako jeho soupeř v případech předchozích.