Zenit – Monaco 0:0 (kon.) | Malmö – Olympiakos 2:0 (kon.) | Atlético – Juventus 1:0 (kon.)
Basilej – Liverpool 1:0 (kon.) | Ludogorec – Real Madrid 1:2 (kon.) | Leverkusen – Benfica 3:1 (kon.)
Arsenal – Galatasaray 4:1 (kon.) | Anderlecht – Dortmund 0:3 (kon.)
FK Zenit Petrohrad
0:0 (0:0)
AS Monaco
Středa 01.10.2014, 18:00 • Stadion Petrovskij, Petrohrad. Kapacita: 21,570 diváků. • Liga mistrů
    Monaco je s jednobodovým ziskem spokojeno.

Rozhodčí Clattenburg dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak zápas, který skončil bezbrankovou remízou. Tento výsledek je spravedlivý, protože utkání bylo velmi vyrovnané a oba týmy si zasloužily bodovat. První poločas byl velmi nezajímavý a k vidění toho příliš nebylo. Druhý poločas začal ve stejném stylu, ale postupně se obraz hry zlepšil. Pochvalu si dnes zaslouží oba brankáři a také defenzíva na obou stranách. Naopak za očekáváním jsou ofenzivně laděni fotbalisté, kteří toho dnes příliš nepředvedli. Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:57:10)

90+4

90+4
    Rohový kop si vzal na starost Aršavin, ale centrovaným míčem nikoho ze spoluhráčů nenašel.

90+3
    Zenit se před standardní situací ubránil, protože na zadní tyči číhal Hulk, který centrovaný balon odhlavičkoval. Nicméně k odraženému míči se jako první dostal Toulalan, a tak vystřelil, ale jeho pokus byl nepřesný.

90+3
    Criscito se provinil proti pravidlům, když fauloval svého protihráče a Monaco teď dostane výhodu standardní situace.

90+2
    Na poslední minutky se na hřiště dostal Bakayoko, kterému uvolnil místo Moutinho.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.

90
    V závěru zápasu se nepřesnou střelou prezentoval Smolnikov.

88
    Dohráno má Aňukov, kterého vystřídal Aršavin. Domácí tým by rád zvítězil, a tak posilňuje útočnou řadu.

88
    K centru se snažil dostat Smolnikov, ale ve vzdušném souboji se provinil faulem, a tak mu sudí nedovolený zákrok odpískal.

87
    U balonu jsou domácí fotbalisté, kteří kombinují na vlastní polovině a postupně se přesouvají do středu hřiště, avšak soupeř jejich rozehrávku nepříjemně napadá, a tak to má Zenit těžké.

86
    Rozhodčí musel přerušit hru, protože Fabinho fauloval.

85
    Útočnou akci Monaca přerušil praporek sudího, jenž signalizoval ofsajdové postavení, ve kterém se zapomněl Ferreira-Carrasco.

83
    Máme tu další žlutou kartu, kterou vyfasoval Dirar.

82
    Volný přímý kop si vzal na starost Keržakov a rozhodl se pro střelu, avšak jeho pokus mu dobře zablokoval Germain. Nicméně Keržakov se dostal k odraženému míči a zkusil to znovu, ale tentokrát pálil velmi nepřesně.
    Tradiční focení základních sestav...

81
    Fabinho poslal nedovoleně k zemi Hulka a od sudího vyfasoval žlutou kartu. Hosté se teď pozorně musí bránit, protože domácí Zenit dostane výhodu standardní situace, a to z dobré vzdálenosti.