Zenit – Monaco 0:0 (kon.) | Malmö – Olympiakos 2:0 (kon.) | Atlético – Juventus 1:0 (kon.)
Basilej – Liverpool 1:0 (kon.) | Ludogorec – Real Madrid 1:2 (kon.) | Leverkusen – Benfica 3:1 (kon.)
Arsenal – Galatasaray 4:1 (kon.) | Anderlecht – Dortmund 0:3 (kon.)
RSC Anderlecht
0:3 (0:1)
Borussia Dortmund
Středa 01.10.2014, 20:45 • Constant Vanden Stock Stadium, Brusel • Liga mistrů

Je dobojováno! Utkání mělo jednoznačný průběh, a to dominanci Borussie. Svěřenci Jürgena Kloppa soupeře přehávali po celou dobu duelu. Nejprve otevřel skóre Ciro Immobile, načež ve druhé půli přidal dva zásahy střídavší Adrián Ramos. Dortmund tak potvrdil roli favorita a zdolal Anderlecht přesvědčivě 3:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely nra branku: 1:9 (22:40:44)
    Pokus Cyriace šel těsně vedle

90+3

90+3
    V závěrečných sekundách utkání ale ještě zahrozil hostující Cyriac. Prudká rána prosvištěla jen těsně vedle levé tyče. Na výsledku celá situace již nic nezmění.

90+2
    Hosté zahrávali volný kop, který se snesl na hlavu Ramose. Střelec dvou branek ale hattrick nezavršil, balonu nedal téměř žádnou razanci.

90+1
    Standardní situaci si domácí pohlídali. Nyní kombinují na vlastní polovině a nikam se neženou.

90
    Před dotírajícím Piszczekem domácí zadák raději odkopl balon na rohový kop. Borussia se tak nadále pohybuje v blízkosti branky Anderlechtu. K základní hrací době klání se budou nastavovat rovné tři minuty.

89
    Anderlecht zahrával hned nadvakrát rohový kop. Ani jeden ale nezvedl domácí příznivce ze sedaček, hosté si počínají suverénně.

88
    Aubameyang se napřáhl ke střele, která ale neměla ani zdaleka gólové parametry. Kualtý nesmysl zamířil do nejvyšších ochozů stadionu.

87
    Jürgen Klopp působí i za rozhodnutého stavu velmi emotivně. Své svěřence nyní důrazně pokáral za ledybylou rozehrávku podél pravé postranní lajny.
    Hodně špatný přímý volný kop z kopačky Tielemanse

86
    Volný kop v podání Tielemanse pouze doplachtil mezi diváky. O výkop se postará Roman Weidenfeller. Hostující brankář nikam nepospíchá, čas hraje pro Dortmund.
    Nedovolený zákrok před přimým volným kopem

85
    Kabasele se chtěl ihned po svém příchodu na trávník předvést, ovšem odcentrovat se mu nepodařilo. Následný rohový kop si poté německý celek pohlídal bez větších obtíží.

84
    Borussia v poklidu kombinuje na útočné polovině, utkání se již spíše dohrává. Anderlecht působí poněkud sklíčeným dojmem.

82
    Hrací plochu opouští ale také Mitrović, jehož nahradí Kabasele.

82
    Anderlecht stahuje ze hry Suáreze. V posledních minutách utkání se představí Cyriac.