Dynamo – Eindhoven 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Everton 1:1 (kon.) | Feyenoord – Standard 2:1 (kon.)
Rijeka – Sevilla 2:2 (kon.) | Wolfsburg – Lille 1:1 (kon.) | Sparta – Young Boys 3:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Neapol 0:2 (kon.) | Dynamo Kyjev – FCSB 3:1 (kon.) | Aalborg – Rio Ave 1:0 (kon.)
Guingamp – PAOK 2:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Fiorentina 0:3 (kon.) | Lokeren – Met. Charkov 1:0 (kon.)
Trabzonspor – Legia 0:1 (kon.) | Celtic – Dinamo Záhřeb 1:0 (kon.) | Estoril – Panathinaikos 2:0 (kon.)
Saint-Étienne – Dněpropetrovsk 0:0 (kon.) | Inter – Karabach 2:0 (kon.) | Helsinki – Club Brugge 0:3 (kon.)
Curych – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Villarreal – Apollon Limassol 4:0 (kon.) | Turín – Kodaň 1:0 (kon.)
Asteras – Partizan Bělehrad 2:0 (kon.) | Tottenham – Besiktas 1:1 (kon.) | Astra Giurgiu – Salzburg 1:2 (kon.)
Turín FC
1:0 (0:0)
FC Kodaň
Čtvrtek 02.10.2014, 21:05 • Stadio Olimpico, Turín • Evropská liga

Ode mě je to všechno. Já se s vámi loučím a přeji dobrou noc. (22:59:08)

Statistiky utkání

50% Držení míče 50%
    4 Střely na bránu 0
    8 Střely vedle 2
    8 Rohy 3

Důležitou výhru nakonec slaví fotbalisté domácích, kteří utkání nevzdali a až v poslední minutě hry dokázali vstřelit rozhodující branku. Postaral se o ní Fabio Quagliarella, když sám proměnil penaltu po zákroku na svou osobu. Žolík tak rozradostnil početné příznivce domácích na Stadio Olimpico a ti dnes spolu s dalšími fanoušky italské kopané mohou slavit.

90+5
    Fabio QUAGLIARELLA - 1:0

90+4
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Obrovská radost zavládla na Stadio Olipico! Důvodem k ní je úspěšně proměněná penalta, jejímž střelcem je FABIO QUAGLIARELLA. Sám faulovaný hráč poslal brankáře na druhou stranu a jeho tým slaví. 1:0!

90+3
    Byla nařízena penalta pro Turín!

90+3
    Antonsson zatáhl Quagliarellu ve vápně Kodaně a za trest dostává žlutou kartu.

90+2
    El Kaddouriho pobídka neprošla skrz velké vápno. Přesto jsou domácí stále u míče.

90+2
    Nepřesným centrem se prezentoval mladík Benassi, brankář Andersen nyní má míč v rukavicích.

90+1
    Domácí ztratili míč, přesto jej ale urychleně dokázali vybojovat zpátky.

90+1
    Turín bude vhazovat na polovině hostí.

90
    Nastaveny jsou 3 minuty navíc.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby je zde. Podaří se někomu ještě vstřelit branku a kolik nastaví sudí minut? To jsou otázky, na které dostaneme v následujících okamžicích odpovědi.

89
    8. rohový kop Turína rozehrál Benassi centem před bránu. Ten však byl úspěšně odvrácen masou v bílém.

89
    Kolmice na El Kaddouriho je sražena na rohový kop.

88
    Granata stále nemůže vyzrát na dobře zformovanou obrano seveřanů. Ti jsou na tom takticky dobře.