Dynamo – Eindhoven 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Everton 1:1 (kon.) | Feyenoord – Standard 2:1 (kon.)
Rijeka – Sevilla 2:2 (kon.) | Wolfsburg – Lille 1:1 (kon.) | Sparta – Young Boys 3:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Neapol 0:2 (kon.) | Dynamo Kyjev – FCSB 3:1 (kon.) | Aalborg – Rio Ave 1:0 (kon.)
Guingamp – PAOK 2:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Fiorentina 0:3 (kon.) | Lokeren – Met. Charkov 1:0 (kon.)
Trabzonspor – Legia 0:1 (kon.) | Celtic – Dinamo Záhřeb 1:0 (kon.) | Estoril – Panathinaikos 2:0 (kon.)
Saint-Étienne – Dněpropetrovsk 0:0 (kon.) | Inter – Karabach 2:0 (kon.) | Helsinki – Club Brugge 0:3 (kon.)
Curych – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Villarreal – Apollon Limassol 4:0 (kon.) | Turín – Kodaň 1:0 (kon.)
Asteras – Partizan Bělehrad 2:0 (kon.) | Tottenham – Besiktas 1:1 (kon.) | Astra Giurgiu – Salzburg 1:2 (kon.)
GD Estoril Praia
2:0 (0:0)
Panathinaikos FC
Čtvrtek 02.10.2014, 21:05 • António Coimbra Da Mota • Evropská liga

Já se s vámi loučím a za dva týdny u zápasů Evropské ligy na shledanou. (22:58:19)

Zákroky brankáře Stefanose Kotsolise (PAN) – 0

Zákroky brankáře Vágnera Silvy (ETR) – 4

Po poločase nastoupili domácí na Panathinaikos jako vyměnění a odměnou jim byl gól střídajícího Klébera v 55 minutě. Vítězství poté pojistil Amado hlavou v minutě šedesátéšesté a Estoril si tak připisuje první 3 body do tabulky skupiny E.

90+2

90+2
    Nano se na konci utkání dostal ještě ke dvěma centrům, ale z ani jednoho nebyla ohrožena brána Vágnera.

90+2
    Zeca ztratil balón a domácí už nikam nepospíchají.

90+1
    Hlavní rozhodčí Gumienny nastavuje 2 minuty.

90
    A tentokrát se za obranou domácích objevil sám Zeca, kterému vzal gólovku Nascimento.

88
    Panathinaikos měl přeci jenom obrovskou šanci na snížení a zdramatizování utkání! Byl to aktivní Ajagun, který se objevil sám před Vágnerem, ale i tento nigerijský záložník zklamal při zakončení a trefil přesně Vágnera.

87
    Dva rohové kopy nyní rozehrávali hosté a po tom druhém je pískán faul Ajaguna na brankáře Vágnera Silvu.

86
    Esiti trochu vystrašil Vágnera, když blokoval centr Karelise,ale míč šel nakonec vysoko nad.

86
    Sebá nikam nespěchá a společně s Andersonem hráli u rohového praporku. V tomto souboji sice nic nevyhráli, ale zápas se pro Estoril vyvíjí více než dobře.