Dynamo – Eindhoven 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Everton 1:1 (kon.) | Feyenoord – Standard 2:1 (kon.)
Rijeka – Sevilla 2:2 (kon.) | Wolfsburg – Lille 1:1 (kon.) | Sparta – Young Boys 3:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Neapol 0:2 (kon.) | Dynamo Kyjev – FCSB 3:1 (kon.) | Aalborg – Rio Ave 1:0 (kon.)
Guingamp – PAOK 2:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Fiorentina 0:3 (kon.) | Lokeren – Met. Charkov 1:0 (kon.)
Trabzonspor – Legia 0:1 (kon.) | Celtic – Dinamo Záhřeb 1:0 (kon.) | Estoril – Panathinaikos 2:0 (kon.)
Saint-Étienne – Dněpropetrovsk 0:0 (kon.) | Inter – Karabach 2:0 (kon.) | Helsinki – Club Brugge 0:3 (kon.)
Curych – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Villarreal – Apollon Limassol 4:0 (kon.) | Turín – Kodaň 1:0 (kon.)
Asteras – Partizan Bělehrad 2:0 (kon.) | Tottenham – Besiktas 1:1 (kon.) | Astra Giurgiu – Salzburg 1:2 (kon.)
Dynamo Kyjev
3:1 (1:0)
FC Steaua Bukurešť
Čtvrtek 02.10.2014, 19:00 • NSC Olimpiyskiy - Kyjev • Evropská liga

S přáním příjemného prožití čtvrtečního večera se s Vámi loučím. Díky za pozornost a zase někdy u on-line přenosu na shledanou! (21:13:26)

Je tady konec! Utkání mezi Dynamem Kyjev a Steauou Bukurešť skončilo vítězstvím domácích v poměru 3:1.
    První poločas nám toho moc nenabídl, vypíchnout se dá tyčka Chipcia a samozřejmě branka Jarmolenka, který ve 40. minutě krásným volejem zužitkoval centr Belhandy.
    Druhý poločas nám však ukázal mnohem víc. V 66. minutě se po další pěkné akci domácích prosadil Kravec a zvýšil tak na 2:0 pro Kyjev. Skvělou podívanou vylepšil Rusescu, který v 89. minutě snížil na 2:1 a zdramatizoval tak toto utkání. Domácí však nedopustili ztrátu bodů a za další tři minuty si definitivně pojistili vedení, když se po další Jarmolenkově asistenci prosadil střídající Teodorczyk. Domácí si tak po výborném výkonu připisují důležité 3 body do tabulky skupiny J za výhru 3:1.
    Díky tomuto výsledku si domácí pojistili první místo v tabulce. Se 6 body tak vedou, zatímco dnešní soupeř Steaua Bukurešť klesl na průběžnou druhou pozici.

90+4
    Do obrovské šance se dostal střelec hostí Rusescu, Rybka ho však výborným zákrokem vychytal!

90+3
    Třetí brance domácích evidentně předcházela ruka Rybalky, na což si právem hostující hráči u hlavního rozhodčího stěžovali.

90+3
    Za mnoho řečí si vysloužil žlutou kartu Prepeliţă.

90+1
    Žlutou kartu si vysloužil i kapitán hostí Tănase.
    Lukasz TEODORCZYK - 3:1

90+1
    Dynamo Kyjev právě vstřelilo branku!
    Tak tomu se říká skvělý závěr zápasu a skvělé střídání domácích. Belhanda posunul míč na Jarmolenka, který se neukvapil a poslal míč na střídajícího LUKASZE TEODORCZYKA, který už měl před sebou prázdnou branku a zvyšuje na 3:1. Střelec této branky byl na hřišti pouze pár sekund.

90+1
    Domácí střídají i potřetí. Kravece nahradil Teodorczyk.
    Raul RUSESCU - 2:1

89
    Steaua Bukurešť právě vstřelila branku!
    Vypadá to, že se můžeme ve zbytku zápasu těšit na drama! Chipciu rozehrál rohový kop na přední tyč, kde míč prodloužil Keșerü až na RAULA RUSESCU, který hlavou snižuje na 1:2 z pohledu hostů.

86
    Vidíme první žlutou kartu na straně domácích. Připsal si ji Rybalka za faul uprostřed hřiště.
    Střela Bujalskije

84
    Další obrovská šance domácích! Kravecovu střelu Arlauskis vyrazil pouze před sebe, kde stál střídající Bujalskij, který z velké blízkosti přestřelil branku!

83
    Podruhé budou střídat i domácí. Lense na place vyměnil Kalitvincev.

Lukáš Konvičný

Branky: 40. Jarmolenko (Belhanda), 66. Kravec (Jarmolenko), 90+1. Teodorczyk (Jarmolenko) – 89. Rusescu (Keșerü)

Karty:   86. Rybalka (DKY) – 39. Papp (STB), 77. Szukała (STB), 90+1. Tănase (STB), 90+3. Prepeliţă (STB)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 7:5.
    Dynamo Kyjev: Rybka – Vida, Silva, Dragović, Burda – Sydorčuk (75. Bujalskij), Rybalka – Jarmolenko (C), Belhanda, Lens (83. Kalitvincev) – Kravec (90+1. Teodorczyk).
    Náhradníci: Rudko – Chačeridi, Veloso, Gusev, Bujalskij, Kalitvincev, Teodorczyk.

FC Steaua Bukurešť: Arlauskis – Papp, Varela, Szukała, Latovlevici – Prepeliţă, Sânmărtean – Chipciu, Iancu (57. Stanciu, 82. Rusescu), Tănase (C) – Keșerü.
    Náhradníci: Cojocaru – Luchin, Filip, Stanciu, Breeveld, Neagu, Rusescu.

Rozhodčí: Schörgenhofer – Winsauer, Brandner