Dynamo – Eindhoven 1:0 (kon.) | FK Krasnodar – Everton 1:1 (kon.) | Feyenoord – Standard 2:1 (kon.)
Rijeka – Sevilla 2:2 (kon.) | Wolfsburg – Lille 1:1 (kon.) | Sparta – Young Boys 3:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Neapol 0:2 (kon.) | Dynamo Kyjev – FCSB 3:1 (kon.) | Aalborg – Rio Ave 1:0 (kon.)
Guingamp – PAOK 2:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Fiorentina 0:3 (kon.) | Lokeren – Met. Charkov 1:0 (kon.)
Trabzonspor – Legia 0:1 (kon.) | Celtic – Dinamo Záhřeb 1:0 (kon.) | Estoril – Panathinaikos 2:0 (kon.)
Saint-Étienne – Dněpropetrovsk 0:0 (kon.) | Inter – Karabach 2:0 (kon.) | Helsinki – Club Brugge 0:3 (kon.)
Curych – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Villarreal – Apollon Limassol 4:0 (kon.) | Turín – Kodaň 1:0 (kon.)
Asteras – Partizan Bělehrad 2:0 (kon.) | Tottenham – Besiktas 1:1 (kon.) | Astra Giurgiu – Salzburg 1:2 (kon.)
HJK Helsinki
0:3 (0:1)
Club Brugge KV
Čtvrtek 02.10.2014, 21:05 • Helsinki Football Stadium, Helsinky • Evropská liga

Je dobojováno. Ani ve druhé půli jsme se dlouho nemohli dočkat kloudné akce. Až v sedmdesáté minutě využil zaváhání domácí rozehrávky De Sutter a zvýšil na rozdíl dvou branek. O osm minut později zvyšoval ze standardní situace De Bock, který nedal Doblasovi šanci. Čtvrtý gól hostů mohl přidat ke konci opět De Sutter, ale jeho hlavičku zastavilo břevno. Další branka již nepadla a je tak tedy jasné, že Bruggy vítězí na půdě Helsinek 3:0. (22:57:20)

90+2

90+2
    Annanova bomba končí vedle branky Ryana a to bude asi to poslední, co dnes diváci uvidí.

90+1
    I tentokrát nenašel Refaelův roh hlavu jednoho z hostujících hráčů.

90+1
    Hráči v oranžových dresech mají k dispozici rohový kop.

90+1
    Rozhodčí Valjić nastaví nad rámec základní hrací doby dvě minuty.

90
    Refaelo to nekopl dobře a balón je daleko od branky domácích.

90
    Brugy vybojovali další rohový kop.

89
    Domácí šli rychle do útoku a na levé straně se dostal k míči Savage, který také následně vystřelil, ale hostující Ryan byl připraven a míč schoval v náručí.

88
    Po centru z pravé strany se do míče opřel hlavou hostující De Suter a orazítkoval břevno domácí brány.

86
    HJK se snaží alespoň potěšit diváky a dopřát jim branku, ale přes dobře pracující obranu Brug je to velmi složité.

85
    Druhý pokus Zeneliho v krátkém sledu mířil pouze vedle pravé tyče hostující brány.

85
    Zeneli tak dlouho otálel se střelou, až k němu přiskočili hostující obránci a nedovolili mu vypálit na branku.