Kladno – Třinec 5:7 (kon.) | Olomouc – Jihlava 5:4 (po pr.) | Kometa Brno – Slavia 2:3 (0:2 po s.n.)
HC Plzeň – Vítkovice 5:3 (kon.) | Pardubice – Sparta 4:0 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 3:4 (kon.)
Liberec – Chomutov 3:2 (2:0 po s.n.) | Zlín – Č. Budějovice 4:0 (kon.)
Rytíři Kladno
5:7 (2:2, 2:2, 1:3)
HC Oceláři Třinec
Sobota 11.10.2014, 12:00 • ČEZ Stadion, Kladno • DHL Extraliga juniorů

Domácí i když byli ve třetí třetině lepší nakonec bez bodu! Za vyrovnaného stavu se hodně zaměřili na obranu, což se jim nevyplatilo a v 59. minutě dostali branku na 5:6. Domácí to poté ještě zkoušeli bez brankáře, ale i tento pokus byl potrestán a stav je tak po 60 minutách 5:7. (14:08:16)

60:00

59:34
    Třinec právě vstřelil branku!
    DAVID CIENCIALA po vyhraném buly uklidil kotouč do prázdné kladenské brány. Asistence: Tomáš Franěk.

59:26
    Švihálek je na střídačce! Kladno to zkusí v šesti mužích v poli.

59:26
    Domácí si berou oddechový čas.

59:21
    Zajícova střela se zastavila v chumlu těl před bránou.

58:38
    TADEÁŠ JAROŠ dokázal výtečně tečovat kotouč za Švihálkova záda. Asistence: Tomáš Franěk.

58:23
    Zakázané uvolnění domácího mužstva.

58:08
    Švihálek v klidu lapil další Fraňkovu střelu do své lapačky.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:44
    Tak dlouho dělal Schilhabel na modré kličky, až je z toho ofsajd.

57:08
    Cienciala si prošel až do střelecké pozice, ale kotouč se poté zastavil někde v klubku těl před bránou.

56:03
    Miura posílal před branku na Machače, ten byl však dobře bráněný.

54:56
    Puk se dostal před bránou k osamocenému Kružíkovi, proti kterému si ale dokázal výtečně vybruslit Svoboda.

54:11
    Domácí si i po přesilovce udrželi tlak a vybojovali si několik střeleckých pokusů.

53:13
    Větrovcova střela zaplachtila pouze do Svobodovy lapačky.

53:00
    Šilhavý dostával přihrávku od Miury, ale pouze promáchl.

52:54

52:18
    Zajícovu střelu před brankou tečoval Macháček, ale pouze do ochranné sítě.

Filip Ardon

Branky a nahrávky: 15. Miura (Špaček), 18. Macháček (Kuzďas, Zajíc), 24. Macháček (Kuzďas, Janeček), 39. Šilhavý (Machač, Větrovec), 51. Miura (Machač, Šilhavý) – 18. Petrák (Fejko), 18. Pisárik (Jaroš, Franěk), 24. Bednář, 27. Ciencala, 46. Franěk (Jaroš, Kofroň), 59. Jaroš (Franěk), 60. Cienciala (Franěk)

Rytíři Kladno: Švihálek (Stahl) – Větrovec, Potěchin, Matula, Zelingr, Špaček, Zajíc – Hajný, Machač, Šilhavý, Křepelka, Kaprál, Macháček, Schildhabel, Janeček, Kuzďas, Miura, Kružík
    HC Oceláři Třinec: Svoboda (Dudáček) – Pisarik, Heider, Stránský, Roman, Matyáš, Doudera, Zahradníček – Pěnčík, Franek, Cienciala, Kofroň, Kovařčík, Severa, Petrák, Bednář, Pala, Fejko, Christov, Jaroš

Rozhodčí: Pavlovič – Svoboda, Lhotský