Iuventa Michalovce
37:30 (17:17)
DHK Zora Olomouc
Středa 15.10.2014, 17:30 • Chemkostav Aréna Michalovce • Interliga ženy

Musím pogratulovať Michalovciam. Predviedli dobrý výkon, peknú hádzanú. My sme hrali dobre, no tá koncovka nám nevyšla a posledné minúty sme boli slabším mužstvom. Nesmieme sa na nič vyhovárať. Snáď sa polepšíme a ponaučíme do budúcnosti – Tréner Olomouca (19:09:13)

Náš tím sa prebudil v posledných desiatich minútach. Olomouc je dobrý tím, hrali dobrý zápas, ale zápas sa hrá šesťdesiat minút a taktiež na góly. Náš tím mal samozrejme problémy, ale to sú naše vnútroné problémy, ktoré si sami preberieme. – Tréner Michaloviec

Zostaňte ešte s nami, prinesieme vám pozápasové vyjadrenia trénerov.

Michalovčanky to dokázali, vyhrali nad Olomoucom 37:30. Posledné minúty patrili domácim hráčkam. Hráčky českého mužstva poľavili a to ich vyšlo draho. Domov tak idú s prázdnou. Domáce hráčky naopak, pred vlastným publikom dokázali znova zvíťaziť a tak si pripísať ďalšie body do tabuľky, kde im patrí suverénna prvá priečka. Už sa môžu koncentrovať na víkendový dvojzápas s kosovským majstrom.

60
    Konec zápasu. (37:30)

59
    Posledný gól stretnutia si pripísala Trehubova. (37:30) (37:30)

59
    Trehubova vybojovala sedmičku. (36:30) (36:30)

59
    Time-out pre domáce hráčky si vypýtal tréner Iuventy. (36:30) (36:30)

59
    Hvostalova minútu pred koncom aspoň kozmeticky upravuje skóre. (36:30) (36:30)

58
    Horňáková aj v oslabení dokázala skórovať. Toto stretnutie už dokážu dohrať do víťazného konca. (36:29) (36:29)