Vlašim – Letohrad 3:1 (kon.) | Třinec – Most 1:0 (kon.) | Sudoměřice – Hr. Králové 2:1 (kon.)
Pardubice – Kovo Praha 3:2 (kon.) | Ústí n/L – Kladno 1:3 (kon.) | Kert Park Praha – Plzeň 0:1 (kon.)
HC Kert Park Praha
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HBC Plzeň
Sobota 18.10.2014, 17:00 • Lužiny • CROSSDOCK Extraliga

Plzeň zaslouženě zvítězila, Kert ale sahal po vyrovnání. Na střely dominovali hosté v poměru 23:16 a po zásluze si odvážejí tři body. Příští týden hostí na východě Čech Ústí nad Labem, Kert se vydá na derby s Kovem na pražskou Palmovku. Pro dnešní den se loučím z hřiště v Praze 5 – Lužinách a přeji příjemný zbytek víkendu. (18:42:55)

45:00

44:30
    Gerlich chtěl jít na lavičku a pustit Kert do šesti, Plzeň mu to ale velkou aktivitou nedovolila.

43:51
    Kert stupňuje tlak. I ofenzivní hvězda Plzně Ondřej Kejř zuřivě brání.

43:16
    Ránu zblízka od domácího Bošáka krotí Kráčina. Stále 0:1.

41:58
    Malého nyní Kert nepustil v rozvíjející se šanci před Gerlicha.

40:13
    Plzeň přežila další těžké oslabení.

39:52
    Díky dobré obranné práci hostujícího Švarce se teď Kert neprotlačil do šance.

38:13
    Před bránou Plzně "sundal" kapitán hostů Michal Edl Martina Kručka a jde pykat na dvě minuty.

37:40
    Mužstva si v polovině třetiny vyměnila strany a prospělo to Plzni, která teď větrá obranu Kertu.

36:02
    Střela jednoho z útočníků Kertu šla do brány, ale kdyby mířila o něco výš, skončila by v síti.

35:51
    Petr Gřonka asi v dětství musel klečet na hrachu. Teď nedovolil domácím jít na bránu, když zaklekl míček a nechtěl z něj slézt.

35:25
    Obranu Kertu teď větrá hostující Vít Dominik.

34:30
    Kert je teď dlouho v pásmu Plzně, velký podíl na tom má bojovný domácí útočník Luboš Moravec.

33:48
    Utkání má teď ohromný spád a o zajímavé akce není nouze. Diváky v mikinách a bundách rozehřívá pohledný hokejbal.

32:42
    Luděk Hradecký (Kert) teď samostatnou akci nekorunoval gólem, moc však nechybělo.

31:20
    Kráčina zpoza brány odehrál míček před bránu. Bohužel pro Kert se Bošák dostal k míčku pozdě a nemohl chybu potrestat gólem do prázdné.

30:32
    Plzeň vlétla do třetiny jako orkán. Dvě nebezpečné střely Jiřího Benedikta Gerlich vyrazil.