1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 18.10.2014, 15:00 • Anniversary Sport Complex • MHL

Děkuji za sledování on-line přenosu a přeji hezký zbytek dne. (17:07:26)

Zápas je u konce, Energie porazila Dinamo Petrohrad o jediný gól a celkově získala ze dvou zápasů na ledě ruského týmu pět bodů. O dnešním vítězstvím rozhodl ve 45. minutě svým gólem kapitán Energie Oto Táborský.

60:00

59:52
    Na závěr třetí periody si ještě za zdržování hry vysloužil menší trest Ondřej Šafář (KVA).

58:32
    Vyloučeni Kirill Gavrilov (DSP) za napadení a Martin Kohout (KVA) za sekání.

54:46
    Arťom Antipov se dokázal dostat v útočném pásmu do nadějné pozice a tvrdě vypálit, jeho střelu ale zastavila branková konstrukce.

48:28
    Karlovarští hokejisté nyní předvádějí v defenzivě kvalitní výkon, hráči Dinama se nemohou dostat k brance, kterou hájí David Fečo.

44:50
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Třetí třetinu zahájili lépe energetici, kteří vyzráli na obranou Petrohradu a otočili vývoj utkání. Druhý gól Vlčí smečky vstřelil OTO TÁBORSKÝ, který se při přečíslení hostů dva na jednoho rozhodl vypálit a poslat puk pod břevno. Asistence: Ondřej Beránek.

40:01

Ve druhé třetině bylo k vidění méně vyloučení i střel na branku a gól nepadl vůbec žádný. Stav zápasu je tedy stále 1:1. Stejně jako včerejší duel, je to i dnes velmi vyrovnané a zvítězit může kterýkoliv z týmů. Rozhodnout může jediná chyba.

40:00

39:18
    Oba týmy hrají v plném počtu.

37:18
    Vyloučeni Alexej Mozhajev (DSP) za hrubost a Ondřej Šafář (KVA) za vražení na hrazení.

33:24
    Ondřej Beránek to na opačné straně kluziště zkusil z levého kruhu, Sergejev ale jeho ránu vyrazil do ochranné sítě. Vhazování v obranném pásmu Petrohradu.

32:40
    Mozhajev zakončil útočnou akci domácího týmu střeleckým pokusem, který ale hráčům Dinama žádnou radost nepřinesl.

31:27
    Utkání zatím mnoho hokejové krásy nepřináší, je to spíš úporný boj o každý kotouč.

29:59
    Je za námi polovina dnešního zápasu, stav je stále vyrovnaný 1:1. Včera rozhodly o vítězi až samostatné nájezdy, třeba se něčeho podobného dočkáme i v tomto případě.

25:22
    Domácí brankáře karlovarského týmu Davida Feča nijak zvlášť neprověřili, hraje se znovu pět na pět.

23:22
    Vzápětí budou mít přesilovou hru k dispozici i hokejisté ruského klubu. Energie měla na ledě moc hráčů, trest odpyká Martin Osmík.

Jakub Holubec

Branky a nahrávky: 1. Mironišin (Avtomov) – 6. Zadražil (Hroch), 45. Táborský (Beránek)

Dinamo Petrohrad: Sergejev (Tolstikov) – Gavrilov (A), Petrov, Ušněv, Ručkin, Malyk, Čaika, Trusov – Mironišin, Avtomov, Rjašentšev (C), Kurakin, Zavjalov, Mozhajev, Djadjuško (A), Kuzněcov, Antipov, Jelšansky, Nikolajev, Nagličev, Nechajev
    HC Energie Karlovy Vary: Fečo (Fučík) – Šafář, Michálek, Weinhold, Šimek, Röthlisberger, Běhal, Vaněk – Harkabus (A), Kohout, Zadražil (A), Beránek, Táborský (C), Hroch, Osmík, J. Vrána, Rubeš, Orság, Molnár

Rozhodčí: Děmura – Novikov, Sečin