Vítkovice – Chodov 5:4 (kon.) | Bohemians – Sparta 2:7 (kon.)
2:7 (0:1, 1:3, 1:3)
ACEMA Sparta Praha
Neděle 19.10.2014, 18:00 • SH Děkanka • Livesport Superliga

Střely ve třetí třetině: Bohemians 8 – Sparta 4. (19:59:49)

Je dobojováno. Hosté si ve třetí třetině poradili s domácí Bohemians a své skóre ještě navýšili na konečných 7:2.

60:00

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

57:39
    Sparta právě vstřelila branku!
    Domácí to zkusili opět bez gólmana a to se jim vymstilo. MATĚJ PRUNER se zmocnil míčku a poslal ho do prázdné branky. Bez asistence.

56:48
    Domácí se ještě snaží s výsledkem něco udělat, ale moc času jim již nezbývá.

55:23
    Zelenobílý Höffer vystřelil nad branku Sparty.

54:09
    Do prázdné branky odpálil míček KRYŠTOF HARTMAN, který dává dnes svou druhou branku v utkání. Bez asistence.

53:35
    Bohemians tlačí Spartu a domácí to zkouší v šesti.

52:57
    Domácí jsou v plném počtu.

50:57
    Domácí Šimek je vyloučen za nedovolené bránění a dvouminutovou přesilovou hru si zahrají hráči Sparty.

50:21
    Jeden z hostujících hráčů se přiznal sportovně k teči a domácí mají dobrou šanci ke skórování.

48:18
    Vyloučený Koščo je zpět na hřišti a Sparta hraje v plném počtu.

46:18
    Vyloučen je hráč Marek Koščo z družstva AC Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.

45:00
    Martin Šimek střílel od mantinelu, ovšem Kotouček se vyznamenal a jeho pokus zneškodnil.

43:57
    Kuncman vyzkoušel pozornost Kotoučka z poloviny hřiště.

41:29
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Ovšem domácí Bohemians se ještě nevzdávají. JAKUB KORDOŠ se dokázala prosadit a snížit náskok Sparty. Asistence: David Šimek.

40:41
    Sparta přidává z kraje třetí třetiny další branku, o kterou se postaral KRYŠTOF HARTMAN. Asistence: Michal Kotouček.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 33. Šárka (Kisugite), 42. Kordoš (Šimek) – 14. Svatoš (Marvánek), 22. Vrána (Svatoš), 31. Marvánek (Svatoš), 36. Rebro (Hartman), 41. Hartman (Kotouček), 55. Hartman, 58. Pruner

FbŠ Bohemians: Koráb (Hyršl) – Kisugite, Forman, Lukáš, Kuncman, Čihák, Chlumský, Höffer – Martin Šimek, Bagin, Kordoš, David Šimek, Bílek, Poláček, Mandík, Kindl, Kočí, Růžek, Šárka
    ACEMA Sparta Praha: Kotouček (Beneš) – Ježek, Kadoch, Chaloupka, Vrána, Marvánek, Rebro, Rodina – Burnik, Denemark, Hartman, Svatoš, Mandelbaum, Malhocký, Šnajdr, Nachtamann, Koščo, Časar, Pruner

Rozhodčí: Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora