Real Sociedad – Getafe 1:2 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:2 (0:0)
Getafe CF
Pondělí 20.10.2014, 20:45 • Estadio Municipal de Anoeta, Donostia-San Sebastián • Španělská LaLiga

To je z tohoto utkání s dramatickým koncem vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:44:25)

Statistiky

Držení míče: 62 % : 38 %
    Střely celkem: 15:16
    Střely na branku: 2:7
    Rohy: 9:4
    Fauly: 10:13

Utkání je u konce a i když to ještě v 90. minutě vypadalo, že hosté odjedou s prázdnou, mají nakonec všechny body. Na gól Hervíase z 82. minuty totiž dokázal zareagovat pěknou střelou Yoda a stejný hráč nakonec ve čtvrté minutě nastavení doklepl do branky Sammirův centr. Domácí jsou zdrceni, na hostech je naopak vidět velká radost. I takový umí být fotbal.

90+4
    Karim YODA - 1:2

90+4
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Tak to je pro domácí šok! Ještě před chvílí vedli, teď jsou bez bodu. V patrně poslední akci utkání se na levé straně uvolnil Sammir a po zemi poslal centr na zcela zapomenutého ABDOULA KARIMA YODU, na kterého zívala prázdná branka – 1:2!

90+2
    Canalesův centr končí hvizdem hlavního sudího, našel si v pokutovém území faul domácího celku.

90+1
    Žlutá karta za tvrdý faul, dostal ji hostující Míchel.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.
    Karim YODA - 1:1

90
    A je vyrovnáno. K míči se u pravého rohu pokutového území dostal ABDOUL KARIM YODA, první pokus mu sice domácí obrana zblokovala, ta druhá už ale byla perfektní a jeho křížný přízemní pokus skončil mimo Zubikaraiův dosah!

89
    Míč je u Zubikaraie, ten s rozehrávkou nikam nespěchá.

88
    Po centru se už do vzduchu dostával Hervías, teď jeho zakončení scházela razance i přesnost.

88
    Rohový kop pro San Sebastian.

86
    Hosté naposledy vystřídali, odešel Mehdi Lacen, na poslední okamžiky nastoupil Papa Babacar Diawara.

85
    První okénko se již objevilo, Vela hledal nabíhajícího Agirretxeu, jenže mu poslal příliš prudkou přihrávku.

84
    Getafe tak má už jen pár minutek na případné srovnání. Dá se čekat nápor, s tím je ale spojeno větší otevření obrany.
    Pablo HERVÍAS - 1:0

82
    Real Sociedad právě vstřelil branku!
    Domácí jdou do vedení! Velký kus práce na gólu odvedl svou patičkou Canales, vysunul tak Velu, který naservíroval centr na malé vápno, odkud PABLO HERVÍAS pohodlně zakončil do odkryté branky!