Chabarovsk – Jaroslavl 5:4 (1:0 po s.n.) | Vladivostok – Viťaz 5:4 (kon.) | Novokuzněck – Dynamo Moskva 3:2 (2:1 po s.n.)
Novosibirsk – Soči 1:2 (po pr.) | Čerepovec – Magnitogorsk 2:1 (3:2 po s.n.) | N.Novgorod – Jekatěrinburg 3:2 (kon.)
CSKA Moskva – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.) | Jokerit – Omsk 1:2 (kon.) | Petrohrad – Barys 5:3 (kon.)
Riga – Ufa 2:1 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HK Soči
Úterý 21.10.2014, 14:00 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Přeji vám příjemný zbytek dne. (16:21:54)

Československá stopa v zápase:
    Tomáš Pöpperle (SOC): 30 zákroků, 1 obdržená branka, úspěšnost zákroků 96,8%

Zápas je za námi! Nikita Ščitov rozhodl o výhře hostujícího, když jeho rána od modré čáry zapadla ve 4. minutě prodloužení do Koskinenovy branky.

Nikita ŠČITOV - 1:2

63:44
    Soči právě vstřelilo branku!
    A je zničehonic rozhodnuto! Hosté vyhráli vhazování v útočném pásmu a na modré čáře se do puku opřel NIKITA ŠČITOV, jehož střela překvapila Koskinena a zapadla do horního rohu domácí branky. Asistence: Cory Emmerton.

63:22
    Nahozený puk končí v lapačce Koskinena.

62:11
    Pöpperle vyráží betonem ránu Koskiranty.

61:44
    V prodloužení jsou zatím překvapivě aktivnější hosté.

60:01

Domácí se ve třetí třetině dočkali vyrovnání, které v 51. minutě zařídil Kugryšev, takže nás nyní čeká pětiminutové prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Poslední rána Enlunda míří mimo branku a zápas směřuje do prodloužení.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny. V útoku jsou domácí.

57:51
    Hostující obrana teď zblokovala jednu střelu a puk poté zůstal v mezikruží, kde se marně snažili dostat domácí k dorážce, ale o chvíli později se dobrou střelou prezentoval Hersley, kterého vychytal Pöpperle.

56:30
    Čas teď rychle běží a zdá se, že oba týmy začínají hrát vcelku opatrně.

54:50
    Enlund (SIB) dostal nabito od Koskiranty, ale jeho rána minula branku.

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 51. Kugryšev (Bobrov) – 12. Petersson (Ignatuškin, Krikunov), 64. Ščitov (Emmerton)

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen – Alexejev, Ožiganov, Ignatovič, Gimajev, Hersley, Karavajev, Menšikov – Monja, Enlund, Koskiranta – Bobrov, Kugryšev, Kopějkin (C) – Thuresson, Gubin, Sannikov – Butuzov, Vorošilo, Okulov.
    HK Soči: Pöpperle – Koledov, Pervyšin (C), Wilson, Ščitov, Jarvinen, Pautov, Sedunov – Anisin, Emmerton, Saprykin – Krikunov, Ignatuškin, Petersson – Krjukov, Ljudičin, Lapenkov – Warm, Krutov, Achmetov.

Rozhodčí: Anisimov, Gašilov – Kučava, Novikov