CSKA Moskva – Manchester City 2:2 (kon.) | AS Řím – Bayern 1:7 (kon.) | APOEL – PSG 0:1 (kon.)
Barcelona – Ajax 3:1 (kon.) | Schalke – Sporting 4:3 (kon.) | Chelsea – Maribor 6:0 (kon.)
BATE – Šachtar 0:7 (kon.) | Porto – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
CSKA Moskva
2:2 (0:2)
Manchester City
Úterý 21.10.2014, 18:00 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Liga mistrů

CSKA dokázalo po přestávce smazat dvoubrankový náskok náskok Manchesteru City, když na góly Sergio Agüera a Jamese Milnera odpověděli Seydou Doumbia a z penalty Bebras Natcho, který vstřelil gól čtyři minuty před koncem zápasu. Manchester City ztratil tři body a po druhé remíze v řadě se ocitá pod velkým tlakem. Konečné skóre. CSKA Moskva 2 Manchester City 2. (19:54:08)

90+3

90+3
    Běží poslední minuta nastavení a CSKA je blízko bodu, přesto se ještě snaží o vstřelení vítězného gólu.

90+2
    Milanov napřáhl ke střele, kterou zablokoval kapitán City Kompany.

90+2
    Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.

90+1
    Ščennikov penalizován za faul na Jovetiče.

90
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Seydou Doumbia, přichází Aleksandrs Cauņa.

90
    James Milner se ocitl v dalším ofsajdu.

89
    Musa se pokusil pohřbít Manchester City, jeho střela ale zamířila mimo.

88
    Citizens rozehráli standardní situaci a mohli přejít kupředu, jenže o míč vzápětí přišli a nyní je tu naopak protiútok hráčů CSKA Moskva.

87
    Mario Fernandes fauloval Kolarova.

86
    Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Fernando, přichází Stevan Jovetić.
    Bebras NATCHO - 2:2

86
    CSKA právě vstřelilo branku!
    BEBRAS NATCHO proměňuje penaltu a vyrovnává čtyři minuty před koncem na 2:2!! Natcho vzal zodpovědnost na svá bedra a nezklamal. Joe Hart byl proti jeho přesně umístěné střele do horního rohu bez šance.

85
    Kolarov fauloval v šestnáctce Doumbiu a CSKA Moskva má jedinečnou možnost vyrovnat! Hlavní rozhodčí nařídil penaltu.

84
    Útočnou snahu Manchesteru City zastavil ofsajd, v němž se ocitl James Milner.

83
    Vzápětí byla na opačné straně sražena střela Vasilije Berezuckije.

Tomáš Reiner

Branky: 64. Doumbia (Musa), 86. Natcho (pen.) – 29. Agüero (Džeko), 38. Milner (Agüero)

Karty:   57. Fernando (MAC)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:4.
    CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Fernandes, V. Berezuckij, Ignaševič, Ščennikov – A. Berezuckij (46. Doumbia, 90. Cauņa) – Tošić (69. Jefremov), Natcho, Jerjomenko, Milanov – Musa.
    Náhradníci: Čepčugov – Nababkin, Jefremov, Cauņa, Bazeljuk, Doumbia.

Manchester City: Hart – Zabaleta, Kompany (C), Mangala, Kolarov – Milner, Y. Touré, Fernando (86. Jovetić), Silva (78. Fernandinho) – Džeko (72. Navas), Agüero.
    Náhradníci: Caballero – Sagna, Clichy, Demichelis, Navas, Fernandinho, Jovetić.

Rozhodčí: István Vad. Asistenti: Istvan Albert, Peter Berettyán. Čtvrtý rozhodčí: László Viszokai. Brankoví rozhodčí: Sandor Szabo, Zsolt Szabó (všichni HUN)