CSKA Moskva – Manchester City 2:2 (kon.) | AS Řím – Bayern 1:7 (kon.) | APOEL – PSG 0:1 (kon.)
Barcelona – Ajax 3:1 (kon.) | Schalke – Sporting 4:3 (kon.) | Chelsea – Maribor 6:0 (kon.)
BATE – Šachtar 0:7 (kon.) | Porto – Ath. Bilbao 2:1 (kon.)
AS Řím
1:7 (0:5)
Bayern Mnichov
Úterý 21.10.2014, 20:45 • Stadio Olimpico, Roma • Liga mistrů

To je z mé strany vše, hezký večer či dobrou noc. (22:35:35)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 5:11.
    Střely mimo: 5:7.

Je dobojováno. Sledovali jsme utkání, které nakonec zcela ovládl mnichovský Bayern, který si v Římě zastřílel a rozdrtil místní AS vysoko 7:1! Rozhodnuto už bylo po prvním poločase, který Bayern vyhrál 5:0. Ve druhém poločase se duel už pouze dohrával. Domácí bojovali, ale dnes se jim vůbec nedařilo a nakonec z toho byl debakl. Bayern tedy vyhrál i třetí duel v základní skupině, naopak AS poprvé v letošním ročníku LM prohrál. Myslím, že výsledek mluví za vše.

90+2

90+2
    Na centrovaný míč si nabíhal Alaba, ale zakončit nedokázal.

90+2
    Hosté drží míč na polovině domácího celku a snaží se ještě něco vymyslet.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal dvě minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Rafinha našel svým centrem Ribéryho, ale ten z malého vápna poslal míč jen do tyče!

86
    Nakonec to z úhlu zkusil Arjen Robben, ale míč skončil na boční síti.

85
    Stále jsou u míče hosté, kteří ale kombinují daleko od domácí branky.

84
    Hosté kombinují na polovině domácího celku a snaží se ještě něco vymyslet.

83
    Xherdan Shaqiri je při chuti. Švýcarský záložník se opět dostal ke střele, ale tentokrát branku AS přestřelil.

81
    Tribuny prořídly, protože někteří domácí fanoušci už opustili stadion. Veselo je v sektoru hostů, kde je několik tisíc fanoušků Bayernu. Ti samozřejmě slaví.
    Xherdan SHAQIRI - 1:7

80
    Bayern právě vstřelil branku!
    A stav zápasu se opět mění. Po střele se k odraženému míči dostal před chvíli střídající XHERDAN SHAQIRI, který obešel brankáře a poslal kulatý nesmysl do branky – 1:7.

79
    A střídal také domácí celek. Místo Pjaniće si zahraje Adem Ljajić.

79
    Bayern střídal. Dohrál Mario Götze a zahraje si Xherdan Shaqiri.
    Franck RIBÉRY - 1:6

Jakub Kopřiva

Branky: 66. Gervinho (Nainggolan) – 9. Robben (Lahm), 24. Götze (T. Müller), 25. Lewandowski (Bernat), 30. Robben (Lewandowski), 36. T. Müller (pen.), 78. Ribéry (Robben), 80. Shaqiri

Karty:   30. Iturbe (ASR), 56. Torosidis (ASR), 57. Nainggolan (ASR) – 63. Bernat (BAY)

Střely na branku: 5:11. Střely mimo: 5:7.
    AS Řím: De Sanctis – Torosidis, Yanga-Mbiwa, Manolas, Cole (46. Holebas) – Nainggolan, De Rossi, Pjanić (79. Ljajić) – Iturbe, Totti (C) (46. Florenzi), Gervinho.
    Náhradníci: Skorupski – Astori, Holebas, Florenzi, Paredes, Ljajić, Destro.

Bayern Mnichov: Neuer – Bernat, Benatia, J. Boateng, Alaba – Lahm (C), Alonso – Robben, T. Müller (60. Rafinha), Götze (79. Shaqiri) – Lewandowski (67. Ribéry).
    Náhradníci: Zingerle – Dante, Rafinha, Ribéry, Shaqiri, Højbjerg, C. Pizarro.

Rozhodčí: Eriksson – Klasenius, Wärnmark