ERA Basketball Nymburk
79:71 (10:20, 32:35, 58:53)
EWE Baskets Oldenburg
Úterý 21.10.2014, 18:45 • Tipsport aréna - Praha • Eurocup

Nymburk dnes nakonec, a to především třetí čtvrtině, kdy otočil vývoj utkání, vítězí o osm bodů. Ode mě pro tuto chvíli vše, pěkný zbytek večera a příště na počtenou. (20:45:09)

40:00
    Konec zápasu. (77:71)

39:30
    Půl minuty před koncem si domácí drží vedení o osm bodů. (77:69) (77:69)

38:45
    To samé ale dělá i Nymburk. (77:67) (77:67)

38:25
    Oldenburg rychle odpovídá snížením alespoň o dva body. (75:67) (75:67)

38:11
    Necelé dvě minuty před koncem vede domácí Nymburk přesně o deset bodů. (75:65) (75:65)

38:03
    Ten je proměněný. (73:65) (73:65)

38:02
    Jeden trestný hod pro domácí hráče. (72:65) (72:65)

37:50
    Oldenburg se v závěru snaží být stále více aktivnější a zkusit tak zápas strhnout ještě na svoji stranu, (72:65) (72:65)

36:35
    Skóre se stále posunuje, Nymburk si ale od Oldenburgu drží minimálně pětibodový náskok. Nyní to je ale ještě o dva body více. (70:63) (70:63)

35:48
    Oddechový čas pro domácí lavičku. (67:59) (67:59)

34:53
    Nyní se začíná hrát kouskovat čím dále častějšími fauly na obou stranách. Vedení si však drží stále Nymburk. (67:59) (67:59)

33:28
    Nymburk bude moci znovu navýšit své vedení, a to z dvou trestných hodů. (64:56) (64:56)

31:07
    Benda nyní navyšuje skóre domácích. (64:56) (64:56)

30:58
    Nymburk si i nadále drží těsný odstup na svým soupeřem, který si domácí vypracovali během třetí čtvrtiny. (62:56) (62:56)

30:01
    Začala čtvrtá čtvrtina. (58:53)

30:00
    Třetí čtvrtina skončila. (58:53)

29:10
    Tentýž hráč se o chvíli později pak z klasického dvoubodového hodu nemýlí. (55:50) (55:50)

Ondřej Novotný

ERA Basketball Nymburk: Benda, Raivio, Washington, Hruban, Welsch, Houska, Simmons, Rančík, Kudláček, Kříž, Stutz, Pomikálek.
    EWE Baskets Oldenburg: Krammer, Zwiener, Chubb, Smeulders, McKee, Lockhart, Jenkins, Paulding, Aleksandrov, Neumann.