Boston – San Jose 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Toronto 2:5 (kon.)
Montreal – Detroit 2:1 (po pr.) | Winnipeg – Carolina 3:1 (kon.) | Nashville – Arizona 4:3 (2:1 po s.n.)
Chicago – Philadelphia 4:0 (kon.) | Dallas – Vancouver 6:3 (kon.) | Colorado – Florida 3:4 (po pr.)
Calgary – Tampa 1:2 (po pr.)
New Jersey Devils
3:4 (1:1, 1:0, 1:2 - 0:1)
New York Rangers
Středa 22.10.2014, 01:00 • Prudential Center, Newark • NHL

Ode mne to bude pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a někdy příště u onlajnu na počtenou! (03:51:05)

3. Rick Nash (NYR) 1+0

Střely na branku: 31:25 (11:6, 9:9, 10:9, 1:1)

Dnes jsme viděli pohledné utkání, v němž byli šťastnější hosté.

Ti také vstoupili do utkání lépe, když hned v osmé minutě se prosadil Kreider. Pro Rangers to byla první přesilovková trefa v této sezoně. Ve 14. minutě se ale svou první brankou v ročníku 2014/2015 o vyrovnání postaral Jágr. Na další branku čekali diváci přes dvacet minut. Vstřelil jí domácí Adam Henrique, taktéž z přesilovky. Na začátku třetího dějství využil další početní výhodu Jon Merrill a domácí vedli již 3:1. Rangers se ale vrátili do utkání a po trefách Muellera v 50. minutě a Nashe v 55. minutě dokázali vyrovnat. Utkání dospělo až do prodloužení, které v čase 62:42 rozhodl Kevin Klein.

Kevin KLEIN - 3:4

62:42
    Rangers právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! Bonusový bod získají z dnešního derby Rangers! Chris Kreider krásně předal puk KEVINOVI KLEINOVI, který tváří v tvář Schneiderovi rozhodl dnešní utkání! Asistence: Chris Kreider, Chris Mueller.

62:31
    Severson nasadil jesle jednomu z hostujících obránců, ale branku posléze minul!

62:09
    Nyní byla střela nejproduktivnějšího hráče Devils sražená do ochranné sítě nad brankou.

61:58
    Cammalleriho bekhendový pokus zblokoval Hunwick.

61:30
    St. Louis chtěl nahrát na Hunwicka, to ovšem přečetli obránci a přihrávce zamezili.

61:08
    Odpískána hra vysokou holí, které se dopustil jeden z hráčů Devils v útočném pásmu.

60:53
    Po střele Seversona chtěl dorážet Zajac, nedokázal si ovšem zpracovat puk!

60:39
    Girardiho střela šla vedle branky.

60:24
    Rangers nahodili dopředu, jako první u puku byl ale domácí obránce Greene.

60:01

Střely na branku: 10:9 (celkem 30:24)

V napínavém utkání se dočkáme prodloužení!
    Ve třetí třetině se nejprve po 36 sekundách, opět z přesilovky, prosadili domácí, konkrétně Jon Merrill. V 50. minutě ale využil početní výhodu Mueller a bylo sníženo. O vyrovnání se v 55. minutě postaral Rick Nash. Stav 3:3 vydržel i přes velké množství gólových příležitostí až do konce třetí třetiny a tak o vítězi bude muset rozhodnout prodloužení, případně samostatné nájezdy.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 14. Jágr (Brunner, Zajac), 35. Henrique (Jágr, Severson), 41. Merrill (Brunner, Henrique) – 8. Kreider (McDonagh, St. Louis), 50. Mueller (Brassard, McDonagh), 55. Nash (Hayes), 63. Klein (Kreider, Mueller)

New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Salvador, Židlický, Merrill, Larsson – Zubrus, Zajac, Jágr – Cammalleri, Eliáš, Havlát – Clowe, Henrique, Ryder – Tootoo, Gionta, Brunner
    New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – McDonagh, Girardi, Hunwick, Staal, J. Moore, Klein – Kreider, Hayes, Nash – Zuccarello, Brassard, St. Louis – Hagelin, D. Moore, Stempniak – Glass, Mueller, Malone

Rozhodčí: Pochmara, St. Laurent – Amell, Devorski

Diváci: 14484