Boston – San Jose 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Toronto 2:5 (kon.)
Montreal – Detroit 2:1 (po pr.) | Winnipeg – Carolina 3:1 (kon.) | Nashville – Arizona 4:3 (2:1 po s.n.)
Chicago – Philadelphia 4:0 (kon.) | Dallas – Vancouver 6:3 (kon.) | Colorado – Florida 3:4 (po pr.)

Michael Frolík (WPG) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:07
    Ondřej Pavelec (WPG) 60 minut, 21 zákroků, 1 gól, 95,5% (04:46:49)

Domácí to zvládli a připisují si 2. vítězství v novém ročníku. Naopak Carolina na své premiérové vítězství stále čeká a nedočkala se ho ani na 5. pokus. V závěrečné dvacetiminutovce jsme žádný gól neviděli. Winnipeg se spoléhal hlavně na defenzívu a na výborného Pavelce, který nepustil za svá záda žádný puk ve 3. třetině a utkání skončilo tedy 3:1 pro Jets.

60:00

59:35
    Puk je však za prázdnou brankou Caroliny.

59:06
    Bogisan (WPG) dostává navíc 2 minuty za sekání. To bude krušných 54 vteřin pro domácí i jejich fanoušky.

58:54
    Winnipeg se stále nemůže dostat z pásma.

58:34
    Pavelec podržel Jets svými zákroky.

58:14
    Ve stejný čas si bere Carolina oddechový čas. A bude hrát bez brankáře!

58:14
    Harrisonova rána příklepem od modré nachází pouze Pavelcovu lapačku.

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

56:44
    Jets se soustředí spíše na defenzívu a dávají prostor k tvorbě kombinace Carolině.

55:29
    Opět se po několika odrazech dostal kotouč až k Pavelcovi, který jej raději přikryl.

54:43
    Pavelec raději přidržel kotouč před dotírajícími hráči Caroliny.

54:06
    Přesilová hra zůstane navždy nevyužita. Little je na ledové ploše.

53:11
    Opět se daří Winnipegu vyhodit puk.

52:47
    Hurikáni ale musí začít od vlastní branky.

52:06
    Šance pro Carolinu tu je. Za hákování se seznámí s trestnou lavicí Little (WPG).

51:56
    Hosté jakoby mě poslechli a častěji střílí na Pavelce. Ten ale dnes předvádí jistý výkon.

51:00
    Carolina s pukem za brankou, pokud chce ale vyrovnat, musí se co nejrychleji dostat na druhou stranu. Zbývá jí na to 9 minut.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 2. Ladd (Enström, Little), 3. Lowry (Clitsome, Postma), 37. Byfuglien – 8. Tlustý (Nash, Terry)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Trouba, Stuart, Enström, Bogosian, Clitsome, Postma – Byfuglien, Little, Ladd – Wheeler, Sheifele, Perreault – Frolík, Lowry, Galiardi – Halischuk, Slater, Thorburn.
    Carolina Hurricanes: Chudobin (Ward) – Faulk, Sekera, Gleason, Harrison, Bellemore, Hainsey – Sjomin, Nash, Tlustý – Lonholm, rask, Skinner – Boychuk, Mc Clement, Terry – Malone, Brown, Murphy.

Rozhodčí: Dwyer, Rehman – McElman, Pancich

Diváci: 15 016