Boston – San Jose 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (po pr.) | NY Islanders – Toronto 2:5 (kon.)
Montreal – Detroit 2:1 (po pr.) | Winnipeg – Carolina 3:1 (kon.) | Nashville – Arizona 4:3 (2:1 po s.n.)
Chicago – Philadelphia 4:0 (kon.) | Dallas – Vancouver 6:3 (kon.) | Colorado – Florida 3:4 (po pr.)

Marian Hossa (CHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:26
    Jakub Voráček (PHI) 0+0, 5 střel, čas na ledě 19:22 (05:25:53)

1. Antti Raanta (CHI) 32 zák., 0 gólů, 100%
    2. Patrick Kane (CHI) 2+0
    3. Brandon Saad (CHI) 1+1

Dnešní utkání sledovalo 21162 diváků.

Chicago Blackhawks poráží Philadelphii Flyers 4:0. Domácí položili základ úspěchu už v první třetině, ve které byli jasně lepším týmem a mezi 12. a 14. minutou skórovali hned třikrát. V dalších dvou dvacetiminutovkách se šance rodily na obou stranách, ale znovu se opět trefili jen hokejisté Blackhawks, když ve 44. minutě zvyšoval na konečných 4:0 Patrick Kane. Brankář Chicaga Antti Raanta zachytal výborně, Letcům zneškodnil všech 32 střel a udržel tak druhé čisté konto ve své kariéře v NHL.

Střely na branku ve 3. třetině – 16:13, celkem – 43:32

60:00

59:29
    United Center je na nohou, fanoušci děkují Černým jestřábům za jejich dnešní výkon.

59:00
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

58:25
    Patrick Kane útočil na hattrick, Versteeg ho hledal před brankou, ale kotouč se od bruslí domácího forvarda odrazil pod Masona.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a na 99% i celého zápasu.

56:46
    Bryan Bickell jel sám na Masona, ten jeho zakončení vytěsnil vyrážečkou!

56:33
    Opět Mason, který přerušil hru po pokusu Jonathana Toewse.

56:08
    Po buly pálil Marian Hossa, Mason vyráží.

55:20
    Teď už se hraje o čisté konto brankáře Anttiho Raanty, který si ho za svůj dnešní výkon zaslouží.

54:47
    Ještě jedna reklamní přestávka.

53:50
    Potlesk na otevřené scéně pro Raantu, který senzačně vytáhl i tečovanou střelu Streita. Následně domácí vyvezli kotouč a Mason musel přerušit hru. Chicago už je v plném počtu.

53:22
    Jakub Voráček dostal kotouč do ideální střelecké pozice, Raanta ho však stejně vychytal!

52:57
    Streit od modré netrefil branku.

51:43
    Hjalmarsson si přidržel Voráčka a hosté si tak zahrají přesilovku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 12. Saad (Richards, Bickell), 13. Kane (Sharp, Toews), 14. Bickell (Saad), 44. Kane (Keith, Sharp)

Chicago Blackhawks: Raanta (Darling) – Seabrook, Keith (A), Oduya, Hjalmarsson, Rozsíval, van Riemsdyk – Hossa, Toews (C), Sharp (A) – Kane, Shaw, Versteeg – Saad, Richards, Bickell – Smith, Kruger, Carcillo. Trenér: Joel Quenneville
    Philadelphia Flyers: Mason (Emery) – MacDonald, Schultz, Streit (A), Grossmann, Del Zotto, L. Schenn – Voráček, Giroux (C), Raffl – Simmonds (A), Bellemare, B. Schenn – Read, Couturier, Umberger – Jones, VandeVelde, Rinaldo. Trenér: Craig Berube.

Rozhodčí: Pollock, Sutherland – Galloway, Gibbs

Diváci: 21162