Chomutov – Most 2:3 (0:1 po s.n.) | Kadaň – Benátky n/J 0:1 (1:2 po s.n.) | Třebíč – Prostějov 5:1 (kon.)
Jihlava – Litoměřice 5:4 (po pr.) | Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Šumperk – Havířov 4:5 (2:3 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Motor ČB 3:2 (1:0 po s.n.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Rytíři Kladno
Středa 22.10.2014, 18:00 • Zimní stadion, Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

To je od nás s konstatováním výhry Slovanu Ústí nad Labem pro dnešek z tohoto zápasu vše. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek večera, například u některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těšíme se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen hokejového) Onaljnu, na počtenou! (20:31:57)

Nejlepšími hráči dnešního utkání jsou: z týmu Rytíři Kladno David Růžička a z týmu HC Slovan Ústí nad Labem Tomáš Rod.

Hosté z Kladna dokázali celý zápas nakonec ve třetí třetině ještě pořádně zdramatizovat. Ve 46. minutě vytvořil Martin Volke velikánskou minelu, když zpoza brány nahrál pouze přesně na hůl Dragouna a ten snížil na 3:2. Hosté byli od té chvíle najednou všude a Volke měl plné ruce práce. 1231 diváků bylo v posledních necelých pěti minutách svědky hry 5 na 3, tuto výhodu mělo Kladno. Žádná ze střel však za Volkeho záda neprošla. Když už scházela poslední minuta do konce utkání, vypadalo to na klidnou dohru, jenže Tůma byl vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl a hosté hráli bez brankáře. Ani tuto početní výhodu nedokázali hosté využít a zápas tak skončil vítězně pro HC Slovan Ústí nad Labem.

Všichni domácí fanoušci jsou ohromeni a neskutečně děkují hráčům potleskem.

60:00

59:48
    Jaroslav Roubík vyhazuje!

59:44
    Tomáš Rod se dostává k puku a vyhazuje na prázdnou bránu. Podle brankového rozhodčího trefil pouze tyčku.

59:32
    Domácí si do konce utkání zahrají v oslabení. David Tůma (UNL) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.