Atlético – Malmö 5:0 (kon.) | Olympiakos – Juventus 1:0 (kon.) | Ludogorec – Basilej 1:0 (kon.)
Liverpool – Real Madrid 0:3 (kon.) | Leverkusen – Zenit 2:0 (kon.) | Monaco – Benfica 0:0 (kon.)
Anderlecht – Arsenal 1:2 (kon.) | Galatasaray – Dortmund 0:4 (kon.)
PFK Ludogorec Razgrad
1:0 (0:0)
FC Basilej
Středa 22.10.2014, 20:45 • Natsionalen Stadion Vasil Levski • Liga mistrů

Máme za sebou dnešní zápas. Ten byl poněkud nezáživný a šancí bylo jako šafránu. Dost utkání ovlivnilo brzké vyloučení hostujícího hráče. Domácím se početní výhoda podařila proměnit až v poslední minutě, kdy překonal Minev dnes velmi dobře chytajícího Vaclíka. Domácí si tedy připisují důležité tři body, hosté odjíždění smutní bez bodu. To je dnes ode mne vše, přeji Vám příjemný zbytek večeru. (22:40:44)

90+4

90+4
    Schär a Espinho vyfasovali za potyčku žlutou kartu.
    Jordan MINEV - 1:0

90+2
    Ludogorets Razgrad právě vstřelil branku!
    To snad není možné. Stadion se otřásá v základech. Domácí strhávají v poslední minutě vedení na svou stranu. Před vápnem se dostal k míči JORDAN MINEV, a ten střelou překvapil Vaclíka.

90+1
    Nastavují se tři minuty nad rámec.

89
    Misidjan z voleje vysoko přestřelil branku.

87
    Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Derlis González, přichází Giovanni Sio.

87
    Moţi viděl za svůj skluz žlutou kartu.

86
    A opět ten Vaclík. Domácí si dnes na něm doslova lámou zuby.

85
    Frei vyfasoval za držení protihráče žlutou kartu.

85
    Vaclík opět předvedl proti střele Djakova dobrý zákrok.

84
    Střídání v týmu FC Basilej: ze hřiště odchází Davide Calla, přichází Ahmed Mohamed Bechit Abdelgaber.

84
    Volný přímý kop pro domácí tým zhruba ze třiceti metrů.

83
    Hamza ve velké šanci míjí branku!

81
    Střídání v týmu FK Ludogorec 1947 Razgrad: ze hřiště odchází Mihajl Alexandrov, přichází Wanderson.

80
    Střídající Hamza naskakoval ve vápně na centr. Jeho hlavička šla však mimo branku.

78
    Tak máme čerstvou krev na hřišti, uvidíme, jestli to dnešnímu utkání pomůže a uvidíme konečně nějakou branku.

77
    Střídání v týmu FK Ludogorec 1947 Razgrad: ze hřiště odchází Dani Abalo, přichází Virgil Misidjan.