Atlético – Malmö 5:0 (kon.) | Olympiakos – Juventus 1:0 (kon.) | Ludogorec – Basilej 1:0 (kon.)
Liverpool – Real Madrid 0:3 (kon.) | Leverkusen – Zenit 2:0 (kon.) | Monaco – Benfica 0:0 (kon.)
Anderlecht – Arsenal 1:2 (kon.) | Galatasaray – Dortmund 0:4 (kon.)
Bayer Leverkusen
2:0 (0:0)
FK Zenit Petrohrad
Středa 22.10.2014, 20:45 • BayArena, Leverkusen • Liga mistrů

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:46:49)

A to bylo také to poslední, co jsme v dnešním utkání zaznamenali. Domácí se radují z cenného vítězství nad Zenitem Petrohrad, který se tak propadá v tabulce právě za Bayer, na který ztrácí dva body. Domácí dnes, hlavně ve druhém poločase, podali dobrý výkon, především v defenzivě se činili a když se k tomu přidali dvě dobré akce, nejprve povedená střela Donatiho a poté i hlavička Papadopoulose, může Leverkusen slavit vítězství 2:0.

90+6

Zákroky brankáře Zenitu Lodygina – 5.

Zákroky brankáře Leverkusenu Lena – 2.

90+6
    A ještě v šesté minutě budou domácí rozehrávat volný kop.

90+5
    Žlutou kartu dostává José Rondón (FK Zenit Petrohrad) za faul na Jedvaje, který se nenechal odstavit od míče.
    Leverkusen hájí dvoubrankový náskok a připíše si cenné body za vítězství

90+4
    Předposlední minuta nastaveného času, hosté sice drží míč, ale k brance soupeře je to stále ještě daleká cesta.

90+2
    Volný kop rozehrál Brandt, ale paradoxně nikoliv dopředu, ale dozadu, zpět do obrany.

90+2
    Žlutou kartu dostává Domenico Criscito (FK Zenit Petrohrad).

90+1
    Tentokrát již Criscito fauluje, ale Bendera, to bude žlutá karta.

90
    Pět minut nastaví sudí Kuipers, domácí se nyní domáhali pokutového kopu po souboji bránícího Criscita s Donatim.

89
    Jedvaj vhazuje z pravé strany, domácí kombinují na polovině soupeře.

88
    Kiessling se nyní těžce zvedá z trávníku, také on si žádá ošetření a samozřejmě sbírá cenné vteřiny pro svůj tým.

87
    Statistika držení míče: 52% : 48%.

86
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází , přichází Julian Brandt.

84
    Çalhanoğlu posílá z pravé strany míč do vápna Zenitu, kde však úřadují obránci hostů, kteří odkopávají míč do bezpečí.

83
    Po zákroku Hulka budou volný kop rozehrávat domácí, z pravé strany, Donati musí být ošetřován.