Met. Charkov – Legia 0:1 (kon.)
Metalist Charkov
0:1 (0:1)
Legia Varšava
Středa 22.10.2014, 18:00 • Stadion Dynamo im. Valery Lobanovsky, Kyjev • Evropská liga

To je pro dnešek ode mne vše, děkuji za pozornost a někdy příště na shledanou. (20:00:03)

Je za námi opravdu dobrý zápas, ve kterém vítězí Legia Varšava.

Vítězství hráčů Legie se zrodilo ve 28. minutě, kdy se dokázal prosadit jediný hráč Ondrej Duda.
    Druhý poločas by se dal nazvat poločasem neproměněných penalt. Nejdříve byl nařízen pokutový kop ve prospěch Legie, který Vrdoljak poslal pouze do rukavic Gorjainova. O pár minut později mohli z pokutového kopu srovnat hráči Charkova, to by ovšem Jájá musel poslat míč do jiných míst než byl skvěle chytající Kuciak.

90+5
    Do brankového území naběhl pouze jeden hráč Legie a míč získali domácí. Rozhodčí každým okamžikem ukončí dnešní zápas.

90+4
    Kucharczyk nakonec získal výhodu rohového kopu, k rozehrání hráči Legie nepospíchají.

90+4
    Kucharczyk drží míč u rohového praporku.

90+3
    Hráčům Charkova se nedaří dostat hráče v zeleném do velkého tlaku a míč drží na vlastní polovině.

90+2
    Kosecki se ocitl sám před brankářem! Jakub Kosecki mohl rozhodnout o dnešním zápase, ale jeho střela našla pouze místo vedle pravé tyče!

90+1
    Villagra centroval do území Kuciaka. Rozhodčí vše ukončuje, protože míč se dostal mimo hrací plochu a následuje odkop od brány.

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec řádné hrací doby 5 minut.

89
    Kucharczyk se ocitl v dalším ofsajdu.

89
    Hráči Legie odolávají a míč posílají daleko na polovinu Charkova.

88
    Hráči Charkova navyšují závěrečný tlak a snaží se míč dostat do pokutového území Kuciaka.

87
    Blíží se nám konec dnešního zápasu, ve kterém vedou hráči Legie Varšava pouze o jeden gól.

86
    Marek Saganowski se skvěle uvolnil po levé straně, bohužel jeho následný centr nenašel v pokutovém území žádného spoluhráče.

85
    Bolbat musel zastavit na půlce dobře rozvíjející se útok hráčů Legie.

84
    Jájá zkoušel překvapit přízemní střelou Kuciaka, který byl ale připraven a míč v pohodě chytá.

83
    Na druhé straně šli hráči Charkova do rychlého brejku, který musel faulem zastavit prozatím jediný střelec dnešního zápasu Duda.

Filip Branšovský

Ondřej Hradecký

Branky: 28. Duda

Karty:   35. Torres (CHA), 36. Bolbat (CHA), 59. Pšenyčnych (CHA), 82. Edmar (CHA) – 83. Duda (LEG)

Neproměněná penalta: 69. Jajá (CHA), brankář Kuciak zneškodnil – 51. Vrdoljak (LEG), brankář Gorjainov zneškodnil

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:6.
    Metalist Charkov: Gorjainov – Villagra, Torsiglieri, Yussuf (75. Berezovčuk), Pšenyčnych (61. Kulakov) – Krasnopjorov (57. Kobin), Torres, Edmar – Jajá, Bolbat – Homeňuk.
    Náhradníci: Dišljenković – Berezovčuk, Kulakov, Tkačuk, Radčenko, Kobin, Rebenok.

Legia Varšava: Kuciak – Broź, Rzeźniczak, Astiz, Guilherme – Kosecki, Jodłowiec, Vrdoljak, Kucharczyk – Duda, Orlando Sá (81. Saganowski).
    Náhradníci: Jałocha – Lewczuk, Wieteska, Szwoch, Pinto, Kalinkowski, Saganowski.

Rozhodčí: Mažeika – Šimkus, Dirda (všichni Litva)