Ottawa – Toronto 0:0 (odl.) | Pittsburgh – Philadelphia 3:5 (kon.) | Edmonton – Washington 3:2 (kon.)
Anaheim – Buffalo 4:1 (kon.)
Anaheim Ducks
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Buffalo Sabres
Čtvrtek 23.10.2014, 04:40 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:12:47)

3. Hampus LINDHOLM (ANA) 0 + 0

Favorizovaní "Kačeři" slaví povinné vítězství nad jedním z nejslabších týmů ligy, kterému dnes nepomohl ani skvělý výkon českého gólmana Neuvirtha, který za prostupnou obranou těžko mohl sám čelit famóznímu Perrymu. Ten třemi góly v podstatě sám porazil Buffalo a právem se dostává do čela kanadského bodování!

60:00

59:00
    Poslední minuta dnešního utkání.

58:35
    Je až neuvěřitelné, že je to již druhý hattrick Perryho v sotva rozehrané sezóně 2014/2015!
    Corey PERRY - 4:1

58:35
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Na led létají čepice na oslavu hattricku COREY PERRYHO, jenž se dokázal trefit do prázdné branky střelou z vlastní třetiny, po vyhraném vhazvání. Asistence: Francois Beauchemin a Nate Thompson.

58:19
    Vhazování ve třetině Anaheimu a branka Buffala zůstává prázdná!

58:13
    A po střele Foligna musel zasahovat Andersen, Neuvirth zůstává v brance Buffala.

58:05
    Hosté to ještě zkoušejí v útočném psámu.

57:45
    A znovu Perry, tentokrát Neuvirth jeho střelu z pravé strany dokázal vyrazit.
    Corey PERRY - 3:1

57:29
    Jenže Ducks mají COREY PERRYHO, kterému to i v této sezóně neskutečné pálí! Nyní procedil puk mezi betony Neuvirtha dělovkou od modré! Skvělou práci tam odvedl, jak jinak, než Ryan Getzlaf, který dokázal ustát souboj s obráncem Buffala a navíc svému věrnému parťákovi přesně přihrát. Asistence: Ryan Getzlaf.

57:04
    Nakonec ale zasahuje Neuvirth před Jackmanem.

56:45
    Hosté vyhráli důležité vhazování ve vlastní třetině a postupují do útočného pásma.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 9. Perry (Getzlaf, Smith-Pelly), 30. Kesler (Cogliano, Silgverberg), 58. Perry (Getzlaf), 59. Perry (Beauchemin, Thompson) – 55. Ennis (Moulson)

Anaheim Ducks: Andersen (LaBarbera) – Fowler, Lovejoy, Beauchemin, Lindholm, Fistric, Vatanen – Smith-Pelly, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Beleskey, Karlsson, Rakell – Etem, Thompson, Jackman
    Buffalo Sabres: Neuvirth (Enroth) – Gorges, Myers, Weber, Meszároš, Benoit, Ristolainen – Moulson, Ennis, Gionta – Foligno, Hodgson, Stewart – Mitchell, Girgensons, Stafford – Deslauriers, Reinhart, McCormick

Rozhodčí: St. Pierre, Meier – Cherrey, Cameron

Diváci: 16 067